با این ایده ها جواب “چه پستی در اینستاگرام بگذارم” را بگیرید!

اینستاگرام ,

اینجا به یک آمار جالب درباره ی استفاده از اینستاگرام در کسب و کار شما اشاره می کنیم:

  • 300000 کاربر اینستاگرامی فعال وجود دارد که این، از تعداد کاربران توئیتر نیز بیشتر است.
  • پست های اینستاگرامی تجاری نسبت به فیسبوک، 58 درصد بیشتر با کاربر تعامل برقرار می کند.
  • 65 درصد از افراد 13 تا 24 ساله به طور منظم با تجارت در اینستاگرام در تعامل هستند.

اما یک پست تجاری خوبو پر مخاطب چگونه ساخته می شود؟ چه محتوایی در اینستاگرام خوب جواب میدهد؟

در اینجا به 9 ایده برای پست اینستاگرام معرفی میکنیم که به شما کمک میکند استراتژی محتوای اینستاگرامی خود را بسازید.

1- عکس های محصول

چیز خارق العاده ای نیس. مطمئنم اگر در تجارت خود به فروش محصولی مشغول هستید، حتما عکس هایی از آن را در اینستاگرام به اشتراک میگذارید.
سعی کنید نحوه ی عکاسیتان خلاقانه باشد تا به چشم بیننده را به خود خیره کند.
روان شناسی رنگ را نادیده نگیرید. به طور مثال اگر کار شما فروش لباس کودک هست، سعی کنید از پس زمینه های ساده ی رنگی با رنگ های شاد و هم خانواده استفاده کنید (رنگ هایی که باعث شوند محصول شما بهتر به چشم بیایند)
یا اگر کار شما فروش جواهرات و زیور آلات است سعی کنید پس زمینه ای کِدِر و مات داشته باشید تا براقیت و جلای جواهر شما بیشتر و بهتر خودش را نشان بدهد

ایده پست اینستاگرامی

عکس های زیبا و خلاقانه از محصول منتشر کنید

2- معرفی مدیر پیج و همکاران

در قدیم، قبل از ایجاد اینترنت و مغازه های بزرگ، مردم تمام افرادی که از آنها خرید می کردند را میشناختند. ارتباط، رو در رو و یا تلفنی بود. اما حالا که تجارت ها آنلاین شده اند، اغلب فراموش می کنیم که یک نفر پشت این برنامه ها هست!

اینستاگرام به ما کمک میکند تا مشتریان را با کارمندان و خودمان آشنا کنیم. و در واقع به نوعی خودمان را به مردم معرفی کنیم

داشتن اطلاعات در مورد افراد تجاری، به مشتریانمان اطمینان خاطر میدهد.

3- پشت صحنه

یک راه دیگر برای اطمینان دادن به مشتریان در مورد کسب و کار، این است که پشت صحنه کار را به آن ها نشان بدهیم.
اسن کار باعث میشود تا مخاطب احساس نزدیکی بیشتری با ما و کسبو کار ما داشته باشد.

این پست از Royal Academy of Arts آماده سازی برای یک نمایشگاه را نشان میدهد. این پست بخش هایی را به نمایش می گذارد که نشان میدهد باید چه انتظاراتی از نمایشگاه داشته باشیم.

آماده سازی نمایشگاه

4- نقل قول

نقل قول های با کیفیت یا حالت خودمانی ترش “جمله های سنگین یا سخن بزرگان” که به کسب و کار شما مربوط باشد میتواند محتوای خوبی بسازد.

Pinterest یهک منبع خوب برای استفاده از نقل قول هاست. یک سرچ ساده میتواند پیشنهادات زیادی به تشما نشان بدهد. فقط وسوسه نشوید که از Pinterest عکس بدزدید!!! میتوانید یک بخش از متن را به عنوان نقل قول استفاده کنید.

این مثال از Curious Wines بیشتر به رنگ های برند تکیه دارد تا به لوگوی آن. شما در تصویر زیر نقل قولی مرتبط با واژه ی  wine را میبینید که این واژه در اکانت پست کننده ی این تویر نیز به چشم میخورد!

استفاده از نقل قول برای پست اینستاگرام

شما نیز میتوانید در تصاویری که به اشتراک میگذارید از متن استفاده کنید! لازم نیست حتما نقل قول یا سخن شصی را پست کنید. عکس نوشته میتوانند حرف های شما با مخاطبینتان باشد.
اگر حرف مهمی برای بیان دارید، آن را در کپشن ننویسید؛ بلکه در تصاویرتان بنویسید!
مردم بیشتر به تصاویر یک پست اینستاگرامی توجه میکنند تا کپش آن.

ایده پست اینستاگرامی

استفاده از متن در عکس

5- نکات

چیز جالبی که باعث می شود تا نکته ها در اینستاگرام برای مخاطب جالب توجه باشد این است که آن ها اطلاعات کوچکی هستند که همه دوست دارند آن را بخوانند. استفاده از نکات آموزنده ایده ی خوبی برای افزایش مخاطب است زیرا مردم آن را از طرف شما نقل می کنند و به اشتراک میگذارند.

ایده پست اینستاگرامی

استفاده از نکات در پست اینستاگرام

اگه میخواهید برای اینستاگرام از گرافیک های پیچیده تر استفاده کنید، Canva را امتحان کنید.این اپلیکیشن قالب های زیادی برای کار شما دارد که میتوانید با اون چیزی ایجاد کنید که تماشایش لذتبخش باشد.

6- سؤالات

شما میتوانید سؤالاتی بپرسید تا اطلاعات بیشتری در مورد مشتری و بازار هدفتان کسب کنید. سؤال پرسیدن میتواند تعامل با مخاطب را برای شما راحت تر کند. این مکالمه با مردم باعث می شود تا آن ها احساس نزدیکی و حتی صمیمیت بیشتری با شما پیدا کنند. که قطعاً در پیشبرد اهداف شما بسیار مؤثر است.

سؤالاتی ساده بپرسید که پاسخ دادن به آن کار سختی نباشد، در اینصورت بهتر جواب میگیرید.
همانطور که قطعاً خودتان هم تجربه کرده اید، اغلب ما کمتر به سراغ مطالب طولانی می رویم و بیشتر به مطالبی توجه میکنیم که کوتاه تر و در یک نگاه رساتر باشند. در رابطه با سؤال پرسیدن سعی کنید به این نکته توجه کنید و تاجایی که میتوانید سؤالات خود را کوتاه و واضح بپرسید.

در این مثال از puppy_tales ، از مخاطبین پرسیده شده که اسباب بازی مورد علاقه ی سگتان چیست؟ و عده ی زیادی در کامنت به این سوال پاسخ دادند. سوال کوتاه بوده و جواب ها هم کوتاه بودند، در نتیجه افراد، رغبت بیشتری برای پاسخ دادن به این سوال از خود نشان دادند.

پرسیدن سوال برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مشتری!

7- رضایت مشتری

اگر نمیتوانید محتوای خوبی ایجاد کنید، شاید مشتری و یا بازار هدف شما بتواند این کار را برای شما انجام دهد!
اگر فروشنده ی محصولی هستید از مشتری بخواهید تا در صورت رضایت عکسی از محصول شما تهیه و برای شما ارسال کند
همواره میتوانید با ایجاد یک هشتگ خاص و یا ایجاد یک چالش و یا هر ایده ایی که در مطلب کسب و کارهای موفق چگونه از اینستاگرام استفاده می کنند؟!  توضیح دادیم، مخاطب را درگیر کنید
و با کسب اجازه از آن ها، پست هایی که با هشتگ شما منتشر کرده اند را بازنشر کنید یا به اصطلاح ری‌پست کنید.

DeesWholefoods این کار را به خوبی انجام میدهد. اکانت آن ها پر از عکس مشتریان خود با غذاهای گیاهیست.

ایجاد یک از هشتگ

VisitDublin نیز مردم را تشویق می کنند تا عکس هایشان را با هشتگ #lovedublin به اشتراک بگذارند و بر اساس علایق خود تنظیم کنند. این کار به فالورها یک دیدگاه متفاوت از دوبلین و محصولاتش میدهد.

ریپست کردن تصاویر محصولاتتان از مشتریانتان، تصویری واضح از آنچه ارائه می کنید، نشان می دهد!

اگه میخواهید از این روش به عنوان استراتژی خودتان استفاده کنید، یادتان باشد که باید قبل از به اشتراک گذاشتن پست، اجازه بگیرید.

برخلاف توئیتر یا فیسبوک هیچ عملکرد درونی برای اشتراک گذاشتن مجدد پست وجود ندارد. شما باید از اپلیکیشن هایی مثل Repost یا Regram و یا اپلیکیشنی مثل Padgram استفاده کنید تا عکسی که میخواهید به اشتراک بگذارید را دانلود کنید.

8- انتشار بازخورد

اگر در قسمت insight اینستاگرامتان آمار خوبی از بازدید پیجتان ملاحضه میکنید، میتوانید با اسکرین شات گرفتن، آن را به اشتراک بگذارید و یا حتی از همراحی مخاطبینتان، از آن ها تشکر کنید و حس خوبی را به مخاطبینتان منتقل کنید!

ایده پست اینستاگرامی

انتشار بازخورد پست اینستاگرام

و یا حتی اگر کسب و کار شما به صورتیست که محصولی را به فروش میرسانید، از فاکتور ها یا لیست های ارسالتان پستی منتشر کنید تا مخاطبینتان متوجه حضور مشتریان دیگر نیز بشوند و بهتر به شما اعتماد کنند.
همچنین اگر مخاطبینی رضایتشان را نسبت به شما و محصولاتتان ابراز میکنند، شما از پیام های بیان رضایتشان اسکرین شات بگیرید و در قالب استوری منتشر کنید. یا حتی میتوانید کامنت هایی که خوب هستند و بار مثبتی برای کار شما دارند را پین کرده و در اول کامنت ها قرار بدهید تا هرکسی که با پست شما مواجه میشود، اول آن کامنت مد نظر شما را ببیند و حس بهتری نسبت به محتوا و پست شما پیدا کند.

9- بازاریابی در زمان واقعی/News Jacking

روش هایی پیدا کنید تا در زمان های خاص، رویدادها و خبرها ، پست خود را ارسال کنید. و به طریقی آن پست را به برند خودتان مرتبط بسازید و یک محتوای محبوب ایجاد کنید.

همیشه استفاده از موضوعات روز و ترند برای بازدید بیشتر جواب داده. شما نیز از این مسئله قافل نشوید

این پست از IrishFairyDoor در روز انتخابات بریتانیا را ببینید. او انتخابات ریاست جمهوری و رنگ حزب های مختلف را به طریقی به تنوع رنگ در محصولاتش مرتبط کرده و با انتشار این عکس توانسته یک هفته بعد از انتخابات محصولاتش را به به بریتانیا بفرستد!

ایده پست اینستاگرامی

استفاده از موضوعات ترند در اینستاگرام

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :

با کد ملی دیوار چه کنیم؟