5 استراتژی برای پیدا کردن کلمات کلیدی LSI

بلاگ ,

وقتی شما اصول اولیه محتوی با سئو خوب رو یاد گرفتین، وقتشه به سراغ مرحله بعدی برین و بدونین چطور میشه کلمات کلیدی LSI رو پیدا کرد. در نگاه اول، پیدا کردن کلمات کلیدی LSI شاید مثل یک استراتژی پیشرفته سئو دشوار باشه. ولی در صورت اطلاع از نکات زیر ، مفهوم آن برای شما ساده خواهد شد.

کلمات کلیدی LSI به چه معناست؟

کلمات کلیدی LSI (شاخص بندی معنایی پنهان) ،اصطلاحات و عباراتی هستند که به کلمات کلیدی مورد نظر وبسایت شباهت دارند. هدف این کلمات کمک به موتورهای جستجو برای فهم بهتر محتوی پیج با افزودن متن و ارتباط بین کپی و کلمه کلیدی اصلی هستش. 5 استراتژی برای پیدا کردن کلمات کلیدی LSI رو در اینجا شرح میدیم:

 

پیدا کردن کلمات کلیدی  LSI

1.فقط روی مترادف ها تمرکز نکنید!

همانطور که یاد میگیرین چطور کلمات کلیدی LSI رو پیدا کنین ، یادتون باشه که فقط دنبالمترادف ها نیستین. شما میخواین عبارات مرتبط رو پیدا کنین. این ذهنیت بهتون کمک میکنه کلمه کلیدی LSI مناسب رو برای محتوی پیدا کنین.

به طور مثال اگر کلمه کلیدی “best beaches in Florida” رو در نظر بگیرین، نباید به دنبال مترادف های مثل “best coast in Florida” یا “best shore in Florida” باشید. باید لیستی از عبارات مرتبط به اون مفهوم اصلی رو آماده کنین که شامل “Florida beach vacations” یا “vacations by the water” یا “top Florida beaches” میشه.

2.در سرچ های مرتبط گوگل جستجو کنید!

برای یادگیری پیدا کردن کلمات کلیدی LSI ، بهترین جا برای شما گوگل هستش. یک مثال ساده از کلمه کلیدی LSI ، گروهی از related searche در انتهای صفحه نتایج سرچ گوگل هستش.

مثال کلمات کلیدی LSI

این نتایج مشابه ابزار کلمات کلیدی معنایی هستش که بهتون کمک میکنه عبارات مربوط رو پیدا کنین و تفاوت بین کلمات و عبارات سرچ شده رو بفهمین.

همچنین میتونین از عباراتی استفاده کنین که در هنگام تایپ در قسمت سرچ گوگل نمایش داده میشن.

پیدا کردن کلمات کلیدی LSI

هر یک از این استراتژی های کشف کلمات کلیدی بهتون کمک میکنه عبارات مرتبط که به ذهنتون نمیرسید رو پیدا کنین.

 

3.از Keyword Planner گوگل استفاده کنید!

یک راه دیگر برای پیدا کردن کلمات کلیدی LSI، با استفاده از ابزار  Keyword Planner Tool هستش. صدها کلمه کلیدی برای تبلیغات ارائه میکنه و همچنین فهرستی از عبارات و اصطلاحاتی که رایج هستند.

کلمه مورد نظرتون رو وارد کنین و ببینین کدوم کلمه کلیدی مرتبط با سئو بیشتر سرچ شده و کمترین رقابت رو داره. شما میتونین از آن برای استراتژی کلمه کلیدی LSI استفاده کنین.

پیدا کردن کلمات کلیدی شاخ معنایی پنهان

4.از نمودار LSI استفاده کنید!

نمودار LSI یک ابزار رایگان برای پیدا کردن کلمات کلیدی LSI هستش که به شما کمک میکنه ده ها عبارت مرتبط رو برای محتوی خود پیدا کنید. از وبسایت بازدید کنید و کلمات کلیدی خود رو وارد کنین تا فهرستی از کلمات کلیدی LSI  بهتون بده.

نمودار کلمات کلیدی LSi

وقتی شما فهرستی طولانی از کلمات کلیدی LSI دارین ، استفاده بیش از حد اون در محتوی وسوسه انگیزه. ولی اگر محتوی شما با اون کلمات کلیدی پر بشه، برای سئو سایت شما مشکل ساز میشه. پس وقتی یه لیست طولانی از این کلمات دارین، لازم نیست همه اونا رو در پیج خود قرار بدین. در عوض اون لیست رو نگه دارین و برای موضوعات بعدی از آن ایده بگیرید.

 

5. از Keyword Difficulty Tool الکسا استفاده کنید!

الکسا هم ابزاری داره که در پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط بهتون کمک میکنه. کلمه کلیدی مورد نظر رو در این ابزار وارد کنین تا گزارشی از عبارات و کلمات بهتون بده.

از نمره مرتبط استفاده کنین تا ببینین چقدر به کلمه کلیدی اصلی شما شباهت داره. همچنین از نمره محبوبیت و رقابت استفاده کنین تا عباراتی رو پیدا کنین که استراتژی کلمه کلیدی شما رو پشتیبانی کنه.

سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی از طرف وزارت صنایع ومعادن که اصالت ما و صلاحیت های افراد را در شبکه مجازی برسی می نماید و
شما اطلاعات بیشتر را با سرچ

در گوگل پیدا کرده و یا به سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده , و خوشبختانه از شروع فعالیت مان تا کنون هیچ مورد شکایتی نداشتیم

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :