بهترین ابزار برای کمپین بازاریابی واتساپ در 2021

بلاگ ,

اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، یا حتی یک شرکت بزرگ را اداره می کنید، واتساپ مکان مناسبی برای بازاریابی کسبوکار شماست.

پیش تر در مطلب چگونه با واتساپ بازاریابی کنیم، توضیح دادیم که یکی از روش های بازاریابی از طریق واتساپ، ایجاد کمپین هایی برای تعامل با مخاطب می باشد.

در این مطلب قصد داریم 10 تا از بهترین ابزارها و ایده ها را برای ایجاد یک کمپین خوب واتساپی به شما معرفی کنیم:

بهترین ابزار برای کمپین بازاریابی واتس اپ در 2018

بهترین ابزار برای کمپین بازاریابی واتس اپ در 2021

1- استفاده از پیشنهاد‌ات و ارائه تخفیف‌ها در واتساپ

تخفیف‌ها می‌توانند به گسترش آگاهی و جذب افرادی که شاید محصول یا خدمات شما را تا به حال امتحان نکرده‌‌اند و در نتیجه افزایش مشتریان جدید کمک کنند.

بطور مثال میتوانید با یک اطلاع رسانی دست جمعی، از افراد بخواهید تا برای دریافت تخفیف روی محصولات، از طریق واتساپ سفارش خودشان را ثبت کنند. با این کار مشتریان شما در واتساپ برای شما پیام ارسال می کنند، در نتیجه میتوانید مخاطبین جدیدی را برای تبلیغات بعدی به لیست مشتریان خود اضافه کنید.

2- مشتریان فعلی خود را به مخاطبینتان نشان بدهید

بهترین افراد برای تبلیغ برند شما، مشتریان فعلی شما هستند.

شما می‌توانید مشتریان را تشویق کنید تا عکس‌های خود با محصول شما را برای شما در واتساپ ارسال کنند. بدین صورت شما تعامل خود با مشتری های قبلیتان را حفظ میکنید و همچنین می توانید با استوری کردن و یا به اشتراک گذاشتن عکس هایی که دریافت میکنید در واتساپ، باعث جلب اعتماد سایر مخاطبینتان می شوید که این روش یکی از تاثیر گذارترین روش ها در حوزه ی تبلیغات است.

3- مسابقات برگزار کنید

مردم عاشق برنده شدن، محصولات رایگان و گرفتن تخفیف هستند. در نتیجه با برگزاری یک مسابقه، افراد زیادی برای شرکت در مسابقه داوطلب شده و به سمت برند شما می آیند.

شما می‌توانید چندین نوع مسابقه مختلف را اجرا کنید، از جمله این ‌که میتوانید در بخش status از مخاطبینتان بخواهید، به یک سوال در گروه پاسخ دهند یا عکسی از خودشان را با محصول یا خدمات شما ارسال کنند و شما با قرعه کشی از بین پاسخ ها جوایزی را به مخاطبین برنده ی خود اهدا کنید.

4- با استفاده از نظرسنجی‌ها مخاطبینتان را بهتر بشناسید

چه کسی عاشق یک نظرسنجی خوب نیست؟

نظر سنجی کمک میکند تا علاوه بر داشتن تعامل بیشتر با مخاطبینتان، اطلاعات بهتری نسبت به ویژگی ها، علایق و سلیقه ی آن ها بدست بیاورید. بطور مثال خواهید فهمید که مشتریان شما بیشتر از چه جنسیت و با چه رنج سنی ای هستند، یا متوجه خواهید شد که بیشتر از چه نوع محصولاتی خوششان می آید. در نتیجه میتوانید خدماتتان را متناسب با مشتری های خود ارائه دهید.

5- محتوای پشت صحنه را منتشر کنید

محتوای پشت صحنه، یکی از بهترین راه‌های ارتباط با مخاطبین است.

با نمایش نمای پشت صحنه، می‌توانید مشتریان فعلی و بالقوه را به روز نگه دارید، به تیمتان افتخار کرده و یک ارتباط عاطفی ایجاد کنید که باعث می‌شود شما نقل محافل شوید.

در هر کمپین شبکه‌های اجتماعی، محتوای پشت صحنه می‌تواند شخصیت شما را نشان دهد و محتوای شما را گسترده‌تر کند.

6- با مشتریان خود تعامل داشته باشید

وقتی صحبت از تعامل با مشتریان می‌شود، می‌توانید یک کمپین تبلیغاتی شبکه های اجتماعی را به طور خاص در مورد صحبت با مشتریان خود طراحی کنید.

به عنوان مثال، در سال ۲۰۱۴ تیلور سویفت کاری به نام «Swiftmas» انجام داد. این زمانی بود که او وارد شبکه‌های اجتماعی شده، به دنبال هوادار بود، طرفداران برتر خود را انتخاب کرد و سپس هدایایی را برای آن‌ها ارسال نمود. او حتی یک اصطلاح برای این فرآیند به نام «Taylurking» اختراع کرد. اگر او در مورد یکی از پست‌های شما یک درخت کریسمس کامنت می‌کرد، شما یک هدیه دریافت می‌کردید.

این یک نمونه عالی از تعامل با مخاطبین شما به روشی است که حس تبلیغاتی بودن را منتقل نمی‌کند، اما باز هم آگاهی از برند را ایجاد می‌کند.

7- محتوای آموزشی تهیه کنید

بهتر است محتوایی که در استوری یا گروه های واتساپی خود منتشر میکنید، آموزشی باشند و ارزشی ایجاد کنند. وقتی در حال راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی در واتساپ خود هستید، از خود بپرسید که چه ارزشی را برای مخاطبین شما به ارمغان خواهد آورد. به این ترتیب، ایده‌های محتوای شما می‌توانند وایرال شوند.

8- در تولید محتوا به روز باشید

روزانه مسائل متفاوتی ترند میشوند. میتوانید از شبکه های اجتماعی شخصیتان که مطمئنا در آن ها عضو هستید استفاده کنید و ترندهای روز را پیدا کنید. در نتیجه پست ها و مطالب مربوط به محصولاتتان را که در واتس اپ خود به اشتراک میگذارید، با توجه به این مسائل همه گیر طراحی کنید و یا بسازید.

9- برای رونمایی‌های خود محرک ایجاد کنید

پیش نمایش محصولات یا مسابقات برای تشخیص این‌ که این محصول چیست، باعث ایجاد هیجان در بین مشتریان شما می‌شود.
به عنوان مثال، پیش از رونمایی تابستانی پالت سایه چشم کایلی جنر، وی در اینستاگرام خود نمونه‌ها، فیلم‌ها، عکس‌هایی از آرایش خودش و خودآموزهایی برای استفاده از آن منتشر کرد.
این کار باعث ایجاد اشتیاق در بین مشتریان می‌شود. در نتیجه، محصول او بلافاصله فروخته شد!

شما نیز میتوانید این کار را از طریق status یا همان استوری در واتس اپ انجام بدهید، یا حتی میتوانید چنین محتواهایی را در گروه های واتس اپی خود ارسال کنید

10- بخش‌های سرگرم‌کننده ی محتوایتان را افزایش دهید

وقتی در حال ایجاد یک کمپین تبلیغاتی در واتساپ خود هستید، بخش‌های سرگرم‌کننده را درست مثل آنچه ممکن است برای یک برنامه تلویزیونی ایجاد کنید، جالب و کوتاه بسازید.

این نوع محتوا می‌تواند باعث افزایش میزان ترافیک و تعامل برای کمپین‌های واتساپی شما شود.

تا اینجا تلاش کردیم تا بهترین ایده هایی برای تولید محتوا و ایجاد یک کمپین خوب واتساپی به شما ارائه کنیم. اما اینکه چطور بتوانیم این ایده ها را در اختیار مخاطبین قرار دهیم را در مطلب ارسال انبوه پیام پیام در واتس اپ به آن پرداخته ایم. که میتوانید با کلیک بر روی لینک اطلاعات بهتر و کامل تری کسب کنید.

همچنین در ادامه ویدیویی را به رایگان در اختیار شما قرار داده ایم تا به جای هزینه های میلیونی، به راحتی بتوانید پیام های انبوه در واتساپ ارسال کنید. دیدن این ویدیوی مفید را از دست ندهید.

شاید برای شما نیز سوال شده باشد که چطور مخاطب اولیه را پیدا کنیم تا او زمینه ساز پیوستن مخاطب بعدی شود؟

برای پاسخ به این سوال، باید حوزه فعالیت و یا کار خود را بشناسید و بدانید که دقیقا مشتری ها و مخاطبین شما از چه قشری هستند.

به طور مثال اگر شما در طمینه ی فروش لوازم پزشکی فعالیت دارید، مطمئنا بخشی از مخاطبین شما پزشکان خواهند بود. پس کافیست مطابق با روشی که در زیر به شما نشان میدهیم، شماره ی آن ها را پیدا کنید و در مخاطبین واتساپ بیزینس خودتان ذخیره کنید.

این بانک شماره دارایی اولیه ی شماستو با توجه به نحوه و نوع محتوایی که توولید میکنید، میتواند زمینه ساز افزایش مخاطبین شما باشد و در صورت عملکرد نادرست شما، منجر به از دست دادن کسب و کارتان در واتساپ شود. زیرا در صورت ناراضی بودن تعداد زیادی از مخاطبان و بلاک شدن شما توسط آن هاريال قطعا واتساپ اکانت شما ره به طور کامل باک خواهد کرد.

پس در تولید محتوا و میزان فعالیتتان، دقت کرده و اعتدال را رعایت کنید.

امروزه بیشتر سایت های رسانه های اجتماعی مثل اینستاگرام ، فیسبوک، توئیتر، اسنپ چت و غیره به شما این امکان را میدهند تا بازاریابی کنید، هدف گذاری کنید و با تبلیغات به مخاطب بیشتری دسترسی پیدا کنید.

اما در پلتفرم واتساپ نمیتوان تبلیغات خریداری کرد.

در واقع در واتساپ از همان ابتدا کاملا روشن شده که نمیخواهند هیچ گزینه تبلیغاتی در پلتفرم خود داشته باشند.

بنابراین در اینجا لیستی از برنامه ها، ابزارها، اسکریپت و خدمات  آورده شده تا بتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید:

لیستی از بهترین نرم افزارها برای بازاریابی واتساپ:

در حال حاضر ابزار وابسته به دسکتاپ ، اسکریپت های وابسته به وب، و انواع خدمات بازاریابی واتساپ وجود دارد که برای هر گونه تبلیغات یا کمپین در دسترس هستند.

در اینجا لیستی از بهترین نرم افزارهای بازاریابی واتساپ را برای اجرای بازاریابی واتساپ معرفی میکنیم:

توجه: ابزار مختلف عملکرد متفاوتی دارند. و شما باید خودتان تصمیم بگیرید که کدام ابزار ، نیازهای بازارایابی شما را تامین میکند:

 1.  WhatsApp Bulk Sender
 2.  WA Panel
 3. WA Bulk Panel
 4. Bulk WhatsApp Sender
 5.  Bulk WhatsApp Marketing
 6. WhatsApp Dominator
 7. WA Bulk Sender
 8.  Blaster Bulk Sender
 9. WhatsApp Software

فهرست ارائه دهندگان چنل واتساپ برای استفاده از ابزار،نرم افزارها و اسکریپت بازاریابی واتساپ:

به منظور اجرای هر ابزار بازاریابی واتساپ، شما میتوانید از سیم کارت های داخلی یا مجازی برای بازاریابی استفاده کنید. شما میتوانید این شماره های مختلف را از فروشندگان تهیه کنید. اغلب این فروشندگان حداقل 1000 شماره فعال واتساپ به شما ارائه میکنند که به چنل های واتساپی معروفند.

در اینجا لیستی از چنل های واتساپ رو معرفی میکنیم:

 1. WhatsApp Channels
 2. Bulk WhatsApp Channels
 3. WAPanel’s WhatsApp Channels
 4.  BulkWhatsAppMarketing’s WhatsApp Channels
 5. BulkWhatsAppSender’s WhatsApp Channels
 6. WhatsAppMarketingService’s WhatsApp Channels
 7.  WhatsApp Marketing’s WhatsApp Channels
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :