روش های سئو کلاه سفید!

بلاگ ,

سئو یک بازی با گوگل نیست. در واقع سئو برای ایجاد محتوی مفید برای مردم هستش که بتونه نیازهای اونا رو تامین کنه.

نگاه به سئو از این زاویه میتونه درک اون رو برای شما آسون تر کنه و انجام تکنیک های سئو کلاه سفید (white hat seo) رو قابل اجرا تر.. با کنار گذاشتن تکنیک های اسپمی سال گذشته، میتونین محتوی مناسب برای مشتری بدون اشتباهات مخرب ایجاد کنین.روش های سئو کلاه سفید! کدامند:

روش های سئو کلاه سفید!

روش های سئو کلاه سفید!

 #1استفاده از سرچ کلمات کلیدی برای فهمیدن محتوی محبوب

کمی تحقیقات درباره کلمات کلیدی میتونه بهتون کمک کنه تا بفهمین مخاطبتون چی می خواد.

نه تنها کلماتی رو پیدا میکنین که بیشتر سرچ شده، بلکه میتونین زبان و قواعدی که اونا برای سرچ استفاده می کنند رو یاد بگیرین. دلیل انجام این کار: دانش و تخصص شما در صنعت شما بیشتر از بقیه هستش. زبانی که شما به کار میبرید مربوط به تخصص شماست و بقیه با اون آشنا نیستن. این یک فرصت عالی برای شماست تا کلمات کلیدی طولانی رو پیدا کنین که مخاطبتون بتونه بفهمه و محتوی ایجاد کنین که قابل درک باشه.

ایجاد محتوی با استفاده از زبان مخاطب شما، یک روش سئو کلاه سفید به شمار میره. اصلا از یک کلمه کلیدی به طور مداوم در محتوی استفاده نکنین. یعنی باید با مشتری به گونه ای صحبت کنید که برایش طبیعی و قابل فهم باشد.

بایدهای سئو کلاه سفید

 • کلمات کلیدی انتخاب کنید که محبوب هستند. سهولت رتبه بندی برای این کلمات کلیدی بستگی به قدرت رقابتی سایت شما دارد. درباره میزان بالا بودن رقابت واقع بین باشین تا همچنان بتوانید نتیجه بگیرین. از ابزار Keyword Difficulty Tool الکسا استفاده کنید
 • از کلمات کلیدی در مکان های مناسب مثل آدرس URL، تایتل تگ، توضیحات عکس، داخل محتوی و غیره استفاده کنید.
 • از کلمات کلیدی مربوط به کلمه کلیدی اصلی در محتوی استفاده کنید.

مثال: اگر پستی درباره تحلیل رقابت مینویسین، باید از واژه های مربوط مثل گزارش تحلیل رقابتی و نمونه های تحلیل رقابتی هم استفاده کنید.

 • از کلمه کلیدی اصلی در پیوند یکتا و لینک های داخلی به محتوی جدید استفاده کنید.

نباید های سئو کلاه سیاه

بیشتر به دنبال کیفیت باشید تا کمیت. در تمام سرچ های روزانه گوگل، باید مطمئن شوید، الگوریتم گوگل عبارات مترادف با کلمه کلیدی رو میفهمه. به جای تکرار همان کلمه کلیدی، از کلمات کلیدی مرتبط برای تقویت محتوی استفاده کنین.

 

حالا که فهمیدین مخاطب شما چی سرچ میکنه، بیاین ببینیم چی میخواد پیدا کنه:

#2ایجاد محتوی سئو که به پرسش های سرچ شده پاسخ دهد

شما برای انجام سئو نیازی نیست نابغه باشین. مثل سایر رشته های بازاریابی، کمی همدلی با کاربری که سرچ میکنه، میتونه نتایج خوبی در سئو رو بوجود بیاره.

از دیدگاه یک کاربر نگاه کنید:

 1. آنها به جستجوی چه چیزی هستند؟
 2. آنها به دنبال حل چه مشکلاتی هستند و چه پیشنهاداتی میخواهند؟
 3. آیا به دنبال پیشنهاد هستند یا میخواهند خرید کنند؟

اهداف سرچ در یکی از این دسته ها قرار میگیرد:

 • یادگیری
 • راه حل برای مشکل
 • خرید کرن

به اینها کلمات کلیدی خریدار گفته میشه. وقتی لیست کلمات کلیدی رو ارزیابی میکنین، به این فکر کنین که هر فردی که چیزی رو سرچ میکنه به دبنلا خرید هستش، به دبنلا پیشنهاده و یا یافتن راه حل برای مشکلی.

عبارتی که وارد میکنند، هدف انها از سرچ را مشخص می کند.

وقتی محتوی سئو ایجاد میکنید، اطمینان پیدا کنین که چیزی که مخاطب میخواد رو ارائه میکنین. اگر آنها به دنبال مقاله ای برای یافتن “چگونه میتوان” هستند، محتویی ایجاد نکنید که برای فروش کالا هستش.

بایدهای سئو کلاه سفید

 • محتوی خود را به عنوان یک پرسش و پاسخ در نظر بگیرین. کلمه کلیدی یک پرسش هستش و محتوی شما یک جواب هستش.
 • با ارائه آنچه مخاطب لازم دارد، یک منبع مفید برای او باشید.
 • در تایتل تگ و توضیحات متا کامل توضیح دهید که محتوی شما درباره چیست.

نبایدهای سئو کلاه سیاه

سعی کنید که عبارات گمراه کننده استفاده نکنید. عنوان شما باید دقیقا با محتوی همخوانی داشته باشد. اگر اینطور نباشه، مخاطب از صفحه میره و به گوگل یک سیگنال میفرسته که این پیج مورد علاقه اونها نبوده و در نتیجه گوگل شما رو از نتایج سرچ حذف میکنه.

#3راهنمای گوگل با گرفتن آرا میفهمه محتوی شما درباره چیست!

گوگل برای رتبه بندی رد صفحه نتایج سرچ، باید بدونه که محتوی شما درباره چیست.

 1. یک روش برای فهمیدن محتوی شما، ارسال سیگنال های (on page( هستش مثل درج کلمات کلیدی در آدرس URL، عنوان، محتوی و توضیحات متا و غیره.
 2. روش دیگر از طریق ارسال سیگنال های داخل سایت (on site) هستش مثل لینک های داخلی از پیج های مربوط در سایت شما با استفاده از کلمه کلیدی لینک داده شده که باید توضیحی از محتوی رو بده.(که شامل کلمه کلیدی اصلی میشه)
 3. روش دیگر ارسال سیگنال های خارج از سایت (off site) هستش مثل لینک های سایت سومی که محتوی مربوط  داره و به سایت شما لینک میده. سایت سومی که به شما لینک میده، به گوگل میگه که این سایت واقعی هستش و داره اطزلاعات درست درباره کلمه کلیدی مورد نظر رو میده.

این باعث خطاهای اسپمی در سئو میشه. سیگنال های آف سایت اشتباه با لینک های داخلی در سایت های پر از لینک به کاربر میگه که این چیزی نیست که دنبالش هستید.

در نتیجه گوگل تلاش زیادی میکنه تا بفهمه یک لینک داخلی از یک سایت با کیفیت و مطمئن هستش یا یک لینک ساختگی. اولی به سئو سایت شما کمک میکنه و دومی به سئو آسیب میزنه.

پس در مرود ساخت لینک، تمام تاکتیک های قدیمی کلاه سیاه سئو ” black hat”  رو فراموش کنین. بازی عوض شده. وقتی این کار رو درست انجام بدین، ساخت لینک یک راه قوی برای بهبود رتبه بندی سایت شما در سرچ هستش. و در نتیجه ترافیک زیادی رو به سایت شما میکشونه.

راه درست اینه که به بلاگرها و روزنامه نگاران اجازه بدین تا به محتوی خوب شما دسترسی داشته باشن. پس برای ساخت لینک از روشهای کلاه سفید سئو،” white hat “استفاده کنین.

اما نکته اینجاست

اگر شما از روش #1 استفاده کنید ، شما محتویی دارید که مخاطب میخواهد و وبلاگ نویسانی که به آنها دسترسی دارید، مخاطب خود را به اندازه کافی مشناسند.

اگر از روش #2 استفاده کنید، وبلاگ نویسان از محتوی مجانی شما استقبال می کنند و در صورت مرتبط بودن احتمال ذکر نام شما در سایتشان زیاد میشود.

 

بایدهای سئو کلاه سفید:

 1. به وبلاگ نویسانی دسترسی داشته باشین تا محتوی شما رو ببینند و به اونا بگین که استفاده از محتوی شما تا چه حد میتونه ارزش محتوی اونها رو بالا ببره.
 2. از روشی یکپارچه و اصلی استفاده کنین تا نشون بده که شما وبلاگ نویسان رو میشناسین.
 3. صبور باشین. ایجاد روابط سودمند دو جانبه زمان میبره.

 

نبایدهای سئو کلاه سیاه:

بدون مشخص کردن هویت خود، ایمیل های فراوان به وبلاگ نویسان و غیره نفرستید. این کار موثر نخواهد بود. این کار شما رو به صفحه اول گوگل نخواهد برد. و ما پل های پشت سر رو خراب میکنین.

 

 

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :

با کد ملی دیوار چه کنیم؟