چگونه یک الگو پیشنهادی سئو برای مشتریان ایجاد کنیم!

بلاگ ,

شما با یک الگوی پیشنهادی سئو میتونین زمان کمتری برای امنیت مشتریاتون صرف کنین چرا که به شما امکان میده تا یک پروژه جدید رو در ظرف چند دقیقه ایجاد کنید. با اطلاعات زیر شما میتونین هر بار که مشتری به شما مراجعه کرد، به راحتی از قالب سئو استفاده کنید. چگونه یک الگو پیشنهادی جدید برای مشتریان ایجاد کنیم!

 

مقدمه

در صنعت سئو رقابت بالاست. شرکت های زیادی با خدمات مشابه وجود دارند پس شما باید با ارائه مقدمه زیر از رقبای خود پیشی بگیرید که این مقدمه میتونه کوتاه و خلاصه باشه و فقط اشاره ای به هر یک از موارد بشه:

 • شما که هستید: یک مقدمه مختصر در مورد خود و شرکت خود فراهم کنید. توضیح بدهید چطور شروع به کار کردید و اعضای تیم شما چه کسانی هستند و چرا به این کار علاقمندید.
 • تفاوت ها: توضیح دهید که چه چیزی شما را از سایر رقبا متمایز می کنید.
 • ابزار شما: نگاهی به ابزار سئو که شما را از رقبا جلو انداخته، بیاندازید.
 • اسناد اجتماعی: بنویسید چرا مشتری باید به شما اعتماد کند . میتونه شامل نظر سنجی مشتریان بشه که نشون میده شما در کارتون چقدر حرفه ای هستین.

 

مزایا و ارزش سئو

وقتی یک پروپوزال خدماتی سئو رو تهیه میکنین، باید مطمئن بشین که مشتری از مزایا و ارزش کاری که به آنها فروخته میشه، آگاهند. مشتریان سئو اغلب با خدماتی که دریافت می کنند ناآشنا هستن. آنها اسم سئو رو شنیدن، میدونن بهش نیاز دارن ولی در اصل نمیدونن چطور انجام میشه. مزمئن بشین که پروپوزال شما تمام جزئیات رو توضیح بده تا مشتریان به طور کامل با حوزه کاری شما آشنا بشن. مزایای آن را بشناسند و مدت زمانی که طول میکشه رو بدونن.

وقتی شما همچنین پروپوزالی رو ارائه کنین، دیگه لازم نیست برای هر مشتری به طور جداگانه در مورد سئو توضیح بدین.

شناسایی مشکلات

پس از توضیح سئو کلاه سفید در پروپوزال خود، به هر مشتری جداگانه توضیح بدین که چه ربطی به سایت آنها داره. شما میتونین این کار رو با یک تست سئو کامل از وبسایت یا با استفاده از یک لیست کلی از مشکلات سئو انجام بدین . در هر صورت تعیین کنین که هر یک از چگونه مشکلات زیر در سئو سایت حل خواهد شد:

سئو یک اصطلاح گسترده هستش ، پس ان را به بخش های کوچکتر تقسیم کنید تا برای مشتری قابل درک باشد. برای آنها توضیح دهید که در هر یک از بخش های زیر سایت آنها میتواند رتبه بگیرد:

 • Onsite SEO
 • Offsite SEO
 • Technical

اگر پروپوزال شما شامل حسابرسی سایت برای مشتری بشه، اشتباهات آنها را به طور دقیق شناسایی کنید. هر یک از اشتباهات را به صورت فهرستی آماده کنید تا آنها در آینده انجام ندهند.

اگر میخواهید این اطلاعات رو به سرعت جمع آوری کنید و فرایند حسابرسی رو آسان کنید از ابزار  Alexa’s SEO Audit استفاده کنید. وقتی شما یک دامنه را ارسال میکنید، یک گزارش رتبه بندی 1 تا 100 برای 5 ویژگی اصلی سئو دریافت میکنید.

 

اقدام به سئو

بعد از شناسایی مشکلات، توضیح بدین که چطور برای سئو اقدام کنید. بدون دادن اطلاعات اضافی، به مشتری توضیح دهید که چطور میتونین سئوی سایت آنها را بهبود بخشید. به مشتری توضیح دهید که چطور توسط موارد زیر سئو سایت آنها را بهبود خواهید بخشید:

 • تحقیقات کلمات کلیدی: روند مشف کلمات کلیدی بهترین فرصت برای مشتریان هستش که بتونن با مخاطب خود ارتباط برقرار کنند و در سرچ گوگل نشان داده شوند.
 • تحقیقات رقبا: شما باید آنالیز رقابتی انجام بدین تا عملکرد رقبای مشتریان خود را ببینید و اینکه چطور باید بالاتر از آنها قرار بگیرید.
 • استراتژی محتوی: برنامه ای برای گسترش عمق سایت و ایجاد محتوی on site از طریق بلاگ
 • کمپین ساخت لینک: استراتژی برای لینک دادن به وبسایت مشتری
 • بهینه سازی فنی: لیست تغییرات فنی که به سایت کمک میکنه با گوگل هماهنگ بشه

با ابزار Alexa SEO Audit میتونین این بخش پروپوزال خود رو پر کنید. این گزارش در مرود وضعیت سایت مشتری هستش و لیستی از آنچه که باید بهبود بدین رو ارائه میکنه. گزارش خودکار مراحل عملی برای بهبود رتبه هر یک از عناصر سئو را آسان میسازد.

Marketing Stack الکسا هم به شما کمک میکنه تا کلمات کلیدی درست رو در پروپوزال ارائه کنه. با استفاده از Keyword Difficulty Tool  شما میتونین به راحتی با عبارتی مربوط به صنعت مشتری به سایت آنها وصل بشن.

علاوه بر این Competitor Keyword Matrix به شما امکان میده تا به سرعت اطلاعات در مورد سایت های رقابتی کلمات کلیدی جمع آوری کنین . بعد از آن شما میتوانین یک competitor keyword analysis راه اندازی کنین و ببینین کدام کلمه رتبه گرفته و رقابت با آنها سخت است یا آسان!

استراتژی و گزارش

بیشتر برنامه های سئو بدون تکمیل لیست وظایف به پایان نخواهد رسید. از آنجایی که سئو یک فرآیند در حال اجرا هستش ، استراتژی سئو میتونه مسائل اولیه رو حل کنه و بعد آن تنظیم یک برنامه برای حفظ پیشرفت ها در سئو لازمه.

نتیجه

در انتهای الگوی پیشنهادی سئو بخش قوانین و شرایط رو قرار بدین که بتونین به راحتی برای هر مشتری آن را تغییر دهید. این بخش باید شامل جزئیات زیر باشد:

هزینه ها: به طور واضح هزینه هر پکیج که به مشتری ارائه میشود را ذکر کنید.

ساختار پرداخت: فهرست برنامه ریزی ها و اختیارات پرداخت را بنویسید.

قوانین: شرایط حوزه کاری، مالکیت، و مسئولیت هر یک از طرفین را تعیین کنید.

جدول زمانی: برای مشتری یک جدول زمانی از وظایف ارائه کنید.

امضا: قراردادی با محل مهر و امضا برای مشتری تهیه کنید.

وقتی شما خدمات سئو را ارائه کنید باید رو سئو وقت بذارین نه ایجاد پروپوزال و برنامه های پروژه. با این طرح میتونین کارها رو جلو بندازین.

شما میتونین یک قالب پیشنهادی سئو ایجاد کنین که به شما کمک میکنه یک برنامه کامل برای مشتری طراحی کنین و یا میتونین در زمان خودتون صرفه جویی کنین و این  SEO proposal PDF رو دانلود کنین تا برنامه مشتری خود را به راحتی انجام دهید.

 

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
ابوالفضل مجاهدی
پاسخ

کار سئو انجام میدهید؟

رضا
پاسخ

بله ما کار سئو و تدوین استراتژی سئو نیز انجام می دهیم

ارسال نظر :

با کد ملی دیوار چه کنیم؟