مهمترین راز موفقیت در سئو چیست؟

بلاگ ,

اگه بخوام باهاتون رو راست باشم، باید بگم پیچیدگی سئو به خاطر لیست طولانی بایدها و نباید هایی هستش که باید رعایت کنین. اما کی وقت میکنه تمام گزینه های فهرست SEO best practices checklist رو بررسی کنه؟ روش های سئو کلاه سفید رو میدونین؟ خب این یکی از رازهای موفقیت در سئو هستش ولی مهمترین راز موفقیت در سئو چیست؟

تنها چیزی که نمیتونین به سادگی از کنارش رد شین، سرچ کلمات کلیدی هستش. کلید موفقیت در نتایج سرچ گوگل اینه که تمام سعیتون رو روی کیورد بذارین. به عبارت دیگر ، کلمات کلیدی پیدا کنین که میزان رقابت برای آنها کم باشه و سایت شما بتونه باهاش رتبه بگیره.

بنیاد یک استراتژی قوی برای سئو، پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی برای وبسایت شما هستش. بدون داشتن یک استراتژی محکم برای کلمه کلیدی، تمام تلاش شما برای بهبود رتبه سایت در سرچ ، بیهوده خواهد بود.

 

پیدا کردن کلمات کلیدی با رقابت پایین

باید توجه داشته باشید که این کلمه کلیدی برای وبسایت شما باید بهترین باشه. این یه واقعیته،وبسایت شما بدون در نظر گرفتن این مسئله، نمیتونه همه رقبا در نتایج سرچ رو شکست بده.

باید با پیدا کردن کلمات کلیدی با رقابت پایین شروع کنید. وقتی بتونین این مرحله رو با موفقیت پشت سر بذارین. میتونین به مرور از کلمات کلیدی با میزان رقابت بالا هم استفاده کنین. اینها کلمات کلیدی هستن که زیاد سرچ میشن.

کارشناسان سئو اغلب پیشنهاد میدهند کلمات کلیدی با رقابت پایین که زیاد سرچ میشن رو پیدا کنین ولی به نظر من بهتره روی کلمات کلیدی که زیاد سرچ میشن اصلا تمرکز نکنین. حداقل در ابتدای کار این کار رو نکنین. ممکنه تصمیمات اشتباهی در انتخاب کلمات کلیدی بگیرین.

در عوض روی دو نکته تمرکز کنین:

  1. کلمات کلیدی مرتبط با موضوع وبسایت و کسب و کار خود پیدا کنید.
  2. کلمات کلیدی با رقابت کم را پیدا کنید.

اولویت اول، ینی پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط ، نیاز داره که قدرت رقابتی سایت خودتون رو بشناسین. تمام وبسایت ها شانس رتبه یک تا 10 گرفتن در نتایج سرچ گوگل رو ندارن. ینی فقط 10 تا جا برای شما هست.

پس راز موفقیت سئو در پیدا کردن کلمه کلیدی با میزان رقابت کم هستش. بدون در نظر گرفتن اینکه محتوی شما چقدر خوبه، رتبه گرفتن و میزان ترافیک سایت شما بدون کلمه کلیدی مناسب امکان پذیر نخواهد بود.

چگونه از کلمات کلیدی با رقابت کم استفاده کنیم؟

این ترفند برای هر سایت متفاوته. قدرت رقابتی سایت شما معیاری برای میزان رقابت کلمات کلیدی سایت شما  هستش که پتانسیل رتبه گرفتن داره.

پیدا کردن کلمه کلیدی با رقابت کم بدان معنی ست که کلمه کلیدی رو انتخاب کنیم که عددی برابر یا کمتر از قدرت رقابتی سایت داشته باشه.

چگونه کلمه کلیدی با رقابت کم پیدا کنیم؟

این آسان ترین بخش است. این کار را با استفاده از ابزار  keyword difficulty tool انجام میدیم. این ابزار که کلمه کلیدی بهمون پیشنهاد میده، کمک میکنه کلمه کلیدی دنباله دار پیدا کنیم:

  • مرتبط با ریشه کلمه یا عبارتی که وارد کردیم
  • رقابت کلمه کلیدی در رابطه با قدرت رقابتی سایت ما

همانطور که لیستی از ایده برای کلمات کلیدی رو مرور میکنین، کلمات کلیدی مشابهی پیدا میکنین که بهش فکر نکرده بودین و میزان رقابت در آنها کم هستش.

سایر ابزارهای سرچ کلمات کلیدی ، کلماتی رو پیدا میکنند که چندان مشابه به عبارت کلیدی ریشه شما نیستش و یه  عالمه گزینه غیر مرتبط بهتون ارائه میکنن. پس با این ابزار میتونین بهترین کلمات کلیدی مربوط با سیگنال یکسان رو پیدا کنین و در وقت صرفه جویی کنین.

 

ابزار پیدا کردن کلمه کلیدی

وقتی مناسب ترین کلمات کلیدی برای سایت خود پیدا کردید، میتونین دشواری کلمه کلیدی رو در مقایسه با توانایی سایت شما برای رقابت (قدرت رقابتی) بررسی کنین. فقط در جستجوی چراغ روشن باشین. این بدان معنی ست که نمره رقابتی برابر یا پایین تر از قدرت رقابتی سایت شما هستش.

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :