آنچه درباره توضیحات متا سئو باید بدانید!

بلاگ ,

وقتی میخوایم از محتوی برای بهبود ارزش یک صفحه استفاده کنیم، همه چیز فقط مربوط به محتویات پیج نیس. یک سری ویژگی های پنهان HTML وجود داره که شما میتونین در انتهای صفحه اضافه کنین تا هم به کاربر و هم موتورهای جستجو، سیگنال های کاربردی بفرسته. یکی از مهم ترین بخش های متنی ، متا دسکریپشن سئو هستش. آنچه درباره توضیحات متا سئو باید بدانید!

 

توضیحات متا چیست؟

اون بخشی از متن هستش که توضیح مختصری از پیج رو ارائه می کنه.

این متن به عنوان یک متا تگ در کد HTML صفحه دیده میشه.

متن توضیحات سئو در صفحه نتایج سرچ موتورهای جستجو نیز ظاهر میشه. این همچنین بخشی از یک قطعه بزرگتر هستش که شامل اینها میشه:

  • تایتل تگ: یک نسخه از عنوان صفحه که به HTML اضافه شده. (این عنوان میتونه با سر تیتر صفحه متفاوت باشه)
  • Slug: آدرس URL صفحه

تایتل تگ، Slug، و متا دیسکریپشن همه با هم یک کدی رو ایجاد میکنند که در صفحه نتایج سرچ ظاهر میشه. که به شکل زیر هستش:

 

تایتل تگ در تب بروزر ظاهر میشه و تایتل تگ و متا دیسکریپشن با هم در پست های رسانه های اجتماعی نشون داده میشه. عنون و توضیحات در فیسبوک به شکل زیر نشون داده میشه:

توضیحات متا سئو درباره پیج توضیحات اضافی ارائه می کنه. بازاریابان میتونن با استفاده از توضیحات متا به روش استراتژیک ، رتبه پیج خود رو بهبود ببخشند.

چرا از توضیحات متا استفاده کنیم؟

درحالی که گوگل اعلام کرده که توضیحات متا یک عامل رتبه بندی نیستند، این بخش مهم میتونه ترافیک زیادی رو به سایت شما بکشونه و عملکرد پیج شما رو در سرچ بهتر کنه.

1.توضیحات مثل تبلیغات کوچک برای صفحه وبسایت شما هستند!

وقتی توضیحات متا سئو در صفحه نتایج سرچ گوگل نمایش داده میشن، مثل یک تبلیغ کوچک برای پیج شما عمل می کنه. این نوشته به بازاریابان این شانس را میدهد تا پیج خود را بهبود ببخشند و به خوانندگان میگه که چرا باید روی آن کلیک کنند.

2.توضیحات متا تعریف شده، در نتایج سرچ بهتر به نظر می رسد!

وقتی شما به موتورهای جستجو و پلتفرم های اجتماعی نگین که هر پیج در باره چیست، موتورهای جستجو خودشون تصمیم میگیرند. این ظاهر خوبی به کد اسنپت صفحه شما میده. این متن میتونه خلاصه ای مفید درباره اطلاعات پیج شما باشه.

در مثال زیر میبینین که یک توضیحات کوتاه و بی معنا میتونه به سئو پیج آسیب بزنه:

3.توضیحات متا استراتژیک ،میزان کلیک سایت را افزایش می دهد!

وقتی به درستی توضیحات مناسب به مخاطب ارائه کنید، توضیحات متا کلیک بیشتری دریافت می کنه. کاربران بیشتری نتیجه رو انتخاب می کنند چون میتونن ببینین که پیج آنچه که میخواهند را ارائه می کند.

4.کلیک بیشتر باعث رتبه بهتر در سرچ می شود!

درحالی که توضیحات متا نمیتونه رتبه سرچ رو افزایش بده، ولی یک توضیحات متا خوب تاثیر زیادی در رتبه گرفتن سایت شما داره. وقتی یک لینک در نتایج سرچ کلیک بیشتری دریافت کنه، به موتورهای جستجو سیگنال میفرسته و به اونا میگه که این پیج مهم هستش و برای کاربر نتیجه بهتری خواهد بود. در نتیجه رتبه سایت در صفحه نتایج سرچ رو بهبود میبخشه.

5.توضیحات متا میتواند بخشی از یک اسنیپت بزرگتر باشد!

موتورهای جستجو به نمایش عنوان، slug و توضیحات متا محدود نیستش. انواع برچسب ها وجود داره که میتونه یک اسنیپت خوبی در صفحه نتایج نشون بده. اینها میتونن داده ها و لینک های اضافی مثل زیر رو شامل بشن.

 

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :

با کد ملی دیوار چه کنیم؟