روش های سئو آف پیج که نباید از دست بدهید!

بلاگ ,

برای اینکه سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده بشه، باید استراتژی سئو رو کامل کنین. شما نمیتونین فقط روی یک جنبه، رویکرد و یا روش برای بهینه سازی سئو تکیه کنین . شما باید یک استراتژی جامع اجرا کنین که تمام روش های آف پیج، آن پیج، و فنی سئو رو شامل بشه.

در ادامه این پست به روش های آف پیج سئو نگاهی میندازیم و توضیح میدیم که چطور میتونین اونها رو عملی سازین تا authority و visibility سایت خود رو بهبود ببخشین. روش های سئو آف پیج که نباید از دست بدهید! را با ما یاد بگیرید.

 

سئو آف پیج چیست؟

روش های سئوی آف پیج میتونه به سایت شما کمک کنه تا در گوگل رتبه بالاتری بگیره. اما برخلاف سئوی آن پیج، به بهینه سازی سایت و محتوی آن مربوط نمیشه. د ر عوض از تاکتیک هایی خارج از وبسایت شما استفاده میکنه تا authority وبسایت شما رو افزایش بده.

 

برای توضیح تفاوت بین سئو ی آف پیج و سئو ی آف پیج:

سئو آن پیج به جستجوگرهای گوگل میگه که سایت درباره چیست! به موتورهای جستجو کمک میکنه که پیجی در نتایج سرچ بیاد که مرتبط با موضوع و مفید باشه.

سئو آف پیج به جستجوگرهای گوگل میگه وبسایت مهم و ارزشمند است! به موتورهای جستجو کمک میکنه که پیجی در نتایج سرچ بیاد که برند و نام تجاری آن معتبر و محبوب باشه.

 

بیاین از شبکه اجتماعی لینکدن به عنوان مثال استفاده کنیم. اطلاعات پروفایل لینکدن خود رو به عنوان سئو آن پیج در نظر بگیرین. این به شما میگه پروفایل تون درباره چیست و در چه زمینه ای مهارت دارید. اما مردمی که به شما اعتماد میکنن ، سوئی آف پیج هستش.

هدف سئو off page اینه که موتورهای جستجو وبسایت شما رو قابل اعتماد، معتبر و یک نتیجه سرچ خوب بشناسند.

شما این اعتبار و اعتماد رو از طریق دو فاکتور اصلی بدست میارین: *لینک ها و *شهرت در بین مردم.

 

*تکنیک های سئو آف پیج برای ساخت لینک

بهترین روش برای معتبر نشون دادن وبسایت شما به موتورهای جستجو ، لینک دادن به سایت شماست.

همانطور که در مثال لینکدن گفتیم، موتورهای جستجو، لینک هایی که به سایت شما داده شده رو به عنوان اعتبار آن بر میشمرد. این بدان معنی ست که سایت شما معتبر بوده که سایت های دیگر به آن لینک داده اند و باعث میشه سایت شما معتبر و قابل اعتماد شناخته بشه. به همین خاطر لینک ساختن یکی از مهمترین روش های سئوی آف پیج هستش.

مهمه که توجه کنیم همه لینک ها ارزش برابر ندارن. برخی لینک ها تاثیر بیشتری نسبت به بقیه لینکها دارند.

موتورهای جستجو به لینک ها بر حسب موارد زیر اعتبار مختلفی میدن:

  • لینک دهی authority سایت. لینک از سایت های معتبر ارزش بیشتری دارد.
  • ارتباط محتوی در صفحه و سایتی که به هم لینک داده شدن. لینک به پیج هایی که به برند، صنعت و محتوی لینک داده شده شما ارتباط دارن، ارزش بیشتری دارد.
  • کلمه ای که به آن لینک داده شده. لینک با کلمه ای که به برند، صنعت و محتوی پیج مرتبط باشه، ارزش بیشتری دارد.
  • تعداد لینک ها به سایت لینک داده شده. لینک از سایت هایی که بک لینک بیشتری دارند، ارزش بیشتری دارد.

 

بنابراین همانطور که یک استراتژی ساخت لینک رو ایجاد میکنین، بک لینک های با کیفیت از سایت های معتبر تمرکز کنین و سعی کنین کلمه لینک داده شده و محتوی مرتبط باشند.

برای سنجش اعتبار وبسایت و تعیین ارزش لینک ، باید رتبه الکسای سایت خود را تعیین کنید. رتبه الکسا نشون میده که سایت آنلاین شما چقدر معتبر هستش. هر چقدر عدد کوچکتر باشد، میزان تاثیرگذاری سایت بالاتر است. به طور مثال رتبه الکسا گوگل 1 هستش یعنی معتبرترین سایت آنلاین هستش.

برای بررسی یک سایت و پیدا کردن رتبه الکسا  از ابزار Alexa’s Site Overview استفاده کنید. آدرس URL سایت رو وارد کنید و رتبه آن را در جهان ببینید. همینطور که لینک های با ارزش تری به سایت شما داده بشه، رتبه الکسای بالاتری میگیرین.

1.وبلاگ مهمان

یکی از موثر ترین روش های سئو آف پیج، وبلاگ نویسی مهمان هستش چرا که هم به ساخت لینک کمک میکنه و هم شهرت شما رو زیاد میکنه.

وقتی شما یک پست مهمان رو در یک وبسایت یا وبلاگ میذارین، سایت به شما اجازه میده تا به سایت خود لینک بدین یا در بیو اسم سایت خود رو بنویسید. و باعث میشه شهرت برند شما زیاد بشه ، چرا که در یک وبسایت دیگر از برند شما سخت گفته میشه.

برای پیاده سازی این روش، سایت هایی رو پیدا کنین که فرصت وبلاگ نویسی خوب رو به شما بدن. از ابزار Audience Overlap Tool در الکسا استفاده کنین تا لیستی از سایت ها رو پیدا کنین. آدرس URL  ده تا از رقبای خود رو وارد کنین و نقشه سایت با مخاطب های یکسان رو دریافت کنید. سایت هایی که در این فهرست هستن، بهترین گزینه برای وبلاگ نویسی میهمان هستن و میتونین از آنها لینک بگیرین و سایت خود رو در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار بدین.

برای اینکه مطمئن بشین یک سایت معتبره و لینکی که میدین در سئو ارزش داشته باشه، روی سایت کلیک کنین تا رتبه الکسا رو ببینین. این اطلاعات به شما میگه که سایت ارزشش رو داره یا خیر.

وقتی شما تعیین کنین یک سایت مناسبه، چرا که مخاطب زیادی داره و اعتبار زیادی هم داره، guest blogging outreach رو اغاز کنید تا پست رو در سایت انتشار بدین.

2.لینک با ذکر نام تجاری شما

وبلاگ نویسی میهمان به شما کمک میکنه تا از سایت ها لینک بگیرین و محتوی سایت خود رو با لینک دادن و ذکر برند خود در سایت های دیگر انتشار بدین. ولی اگر برند شما محبوب باشه، ممکنه اسم شما در وبسایت های دیگر هم ذکر شده باشه.

برای نام تجاری، اسم محصول، و تگ ها سرچ کنین تا سایت هایی رو پیدا کنین که اسم سایت شما رو ذکر کردند. اگر سایتی را پیدا کردید که اسم شما را اورده و لینک نداده، از آنها بخواهید به سایت شما لینک بدهند.

3.لینک های شکسته

یک روش دیگر برای ساخت لینک اینه که به دنبال سایت های باشین که لینک شکسته دارن. در برخی موارد ، یک وبسایت به یک منبع لینک میدهد تا بعدن آن را حذف کنند. این باعث میشه در سایت آنها لینکها شکسته ایجاد بشه و فرصت خوبی برای شماست که لینک خود را جایگزین کنین.

به دنبال سایتهایی باشین که به صنعت و موضوع شما مرتبط باشه و لینک های شکسته داشته باشه. ( با استفاده از ابزاری مثل Broken Link Builder و Check My Links). اگر یک لینک شکسته دارید، آنها را از لینک شکسته مطلع سازینو یک جایگزین برای سایتتون معرفی کنین.

 

4.تحقیقات درباره رقبا

برای پیدا کردن فرصت لینک سازی بیشتر، به رقبای خود نگاهی بندازین و ببنین چه سایت هایی به آنها لینک داده اند. وقتی نگاهی به نمونه کارهای بک لینک رقبای خود می اندازید، میتونین از همون وبسایت ها برای سایت خود بک لینک بگیرین.

برای آنالیز رقابتی از Alexa’s Competitive Backlink Checker استفاده کنین. آدرس URL ده تا از سایت های رقبا رو وارد کنین  و ابزار رو راه اندازی کنین. فهرستی از سایت هایی که به رقبای شما لینک دادند رو خواهید دید. اینجوری میبینین که کدوم سایت به کدوم رقیب لینک داده  و میتونین ادرس واقعی پیجی که به هر رقیب لینک داده رو ببینین.

*تکنیک های سئو آف پیج برای ایجاد شهرت

لینک ها به موتورهای جستجو سیگنال میفرستن و به اونها درباره کیفیت وبسایت شما، ارتباطش و شهرتش میگن. ولی همیشه لازم نیست برای نشان دادن اعتبار و شهرت وبسایت خود از لینک استفاده کنید.روش های دیگری هم وجود دارد که میتواند شهرت شما رو زیاد کند.

1.پروفایل های رسانه های اجتماعی

تنظیمات یک وبسایت اولین گام برای ساخت شهرت وبسایت شماست. گام بعدی ایجاد پروفایل های رسانه های اجتماعی هستش. ایجاد پروفایل در سایت های معتبر دیگر  به موتورهای جستجو نشان میدهد که تجارت شما قانونی ست و در حال فعالیت هستش.

علاوه بر این این پروفایل ها به شما امکان میدهد تا به سایت خود لینک دهید  که باعث بک لینک گرفتن میشه.

در همه رسانه های احتماعی پروفایل های تجاری ایجاد کنین که به صنعت شما مرتبط باشه. پیج Google My Business رو نصب کنید تا در نتایج سرچ نمایش داده بشه.

2. بازاریابی شبکه های اجتماعی

هرچند ثابت نشده که لایک ها و اشتراک گذاری های شبکه های اجتماعی تاثیری در سئو آف پیج دارد یا خیر، دلایلی وجود داره که میتونه به شما بگه گه فعالیت در این شبکه ها میتونه از تکنیک های سئوی آف پیج باشه.

یک حضور اجتماعی محکم به شما اعتبار میده. باعث میشه برند شما طرفدار پیدا کنه ، محتوی شما رو به طور آنلاین انتشار پیدا کنه و مردم رو به سمت سایت شما باز میگردونه. این باعث میشه ترافیک و بازدید سایت شما افزایش پیدا کنه.

بازاریابی شبکه های اجتماعی بخشی از استراتژی سئو هستش که محتوی قابل اشتراک به وجود میاره و باعث میشه صفحات فعال در این شبکه ها داشته باشین.

3.بازاریابی نفوذی

یک روش دیگر برای ایجاد شهرت، استفاده از شهرت دیگر سایت های آنلاین هستش. از طریق بازاریابی نفوذی ، میتونین روابط خود با مردم و برندهای نفوذی دیگر رو شکل بدین و اونا رو به اشتراک گذاری محتوی خود دعوت کنین و برند خود رو ترویج بدین.

وقتی influencers آنلاین محتوی شما رو به اشتراک میذارن  و اسم برند شما رو ذکر میکنن، بر روی سئو سایت شما تاثیر میذارن. این کار باعث ترافیک وبسایت شما، افزایش نام شما در سایت ها و اعتبار برندتون میشه.

پس وقتی شما اعتبار وبسایت رو افزایش میدین، اینکارو به تنهایی انجام نمیدین. شرکای استراتژیک پیدا کنید و روابط سودمند دوطرفه با سایر influencers به وجود بیارین تا شما رو به مخاطب مورد نظرتون نشون بدن.

 

بررسی و بهبود روش های سئو آف پیج

روش های سئو آف پیج فقط آن تاکتیک هایی نیستن که رتبه شما در سرچ ارتقا ببخشن.  این روش ها باید در تاثیر گذاری استراتژی شما هم سنجش بشه.

باید از ابزار سئوی آف پیج استفاده کنین تا بر لینک ها و شهرت سایت خود نظارت کنین و تغییرات و ارتقای اعتبار سایت خود رو بسنجید.

برای گزارش و نظارت از ابزار Alexa’s Site Audit Tool  استفاده کنین . این ابزار اسکن سایت شما در یک ماه گذشته رو ایجاد میکنه و گزارشی از وضعیت سئو آف پیج میده.

این گزارش همچنین شامل تجزیه تحلیل لینک های شما میشه و آن را با سایت های دیگر مقایسه میکند و میتونین رقابت آنلاین خود را ببینید. این پست رو بوکمارک کنین و از آن در سئو آف پیج خود استفاده کنین  از این روشهای سئو آف پیج استفاده کنین تا در نتایج اولیه سرچ نمایش داده بشین.

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :

با کد ملی دیوار چه کنیم؟