الگوی بهینه سازی کلمات کلیدی برای سئو بهتر!

بلاگ ,

وقتی یک پست جدید را انتشار میدهید باید از تاکتیک های بهینه سازی کلمات کلیدی استفاده کنین که به موتورهای جستجو کمک میکنه تا بفهمن محتوی درباره چیست و شانس رتبه بندی برتر در گوگل برای سایت خود رو افزایش بدین.

برای موفق شدن در این روند از این الگوی بهینه سازی کلمات کلیدی برای سئو بهتر! استفاده کنین تا مطمئن بشین که حتی یک مرحله از بهینه سازی پست خود رو از دست ندین.

 

مرحله اول: تحقیق درباره کلمات کلیدی

شما نمیتونین یک پیج رو بهینه سازی کنین، قبل از اینکه برای آن یک کلمه کلیدی انتخاب کنید، پس روند بهینه سازی کلمه کلیدی از سرچ کلمه کلیدی شروع میشه. باید اول بهترین کلمه کلیدی رو پیدا کنین تا به عنوان کلمه کلیدی فرعی و اصلی هر چیج استفاده کنین.

 

پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی اصلی

برای تعیین کلمه کلیدی اصلی خوب ، این سه مرحله رو دنبال کنین:

1.کلمه کلیدی اصلی مرتبط با سایت شما باشد. یک فهرست کلمات کلیدی سئو و بهترین اصطلاحاتی که در سایت خود باید استفاده کنید، تهیه کنید. در ابزار Keyword Difficulty Tool یک عنوان مرتبط با برند تجاری و صنعت خود ، وارد کنید. از فیلتر ارتباطی برای پیدا کردن اصطلاحات مرتبط استفاده کنید.

2.مطمئن شوید کلمه کلیدی اصلی در بین کاربران از محبوبیت برخوردار است. وقتی لیستی از اصطلاحات مرتبط اماده کردید، به دنبال کلمه کلیدی باشید که بیشتر سرچ شده است. این کلمات نمره محبوبیت بالایی دارند.

3.مطمئن شوید کلمه کلیدی اصلی از قدرت رقابتی سایت شما برخوردار باشد. در نهایت یک کلمه کلیدی با رقابت پایین انتخاب کنین که سایتتون با آن رتبه بگیرد. این کلمات کلیدی امتیاز رقابتی دارند که در محدوده سایت شماست. مجموعه ابزارهای Marketing Stack  الکسا یک نمرخه رقابتی برای سایت شما در نظر میگیره و در گزارش keyword difficulty نشون میده که شما در چه کلمه ای میتونین رقابت کتین. واژه های رقابتی شما در ستون competition هایلایت میشن.

با استفاده از این روند یک کلمه کلیدی اصلی انتخاب کنین که مخاطب رو جذب کنه و به سایت شما اعتبار بدهد. کلمه ای برای یک پیج از محتوی وبسایت اختصاص بدین و از ان به عنوان کلمه کلیدی اصلی استفاده کنین.

 

انتخاب چهار تا پنج کلمه کلیدی فرعی مرتبط

وقتی کلمه کلیدی اصلی یک پیج را تعیین کردید، مرحله دوم تحقیقات کلمات کلیدی رو انجام بدین و به دنبال کلماتی باشین که بتونین به عنوان کلمات کلیدی ثانویه استفاده کنین.

کلمات کلیدی فرعی اصطلاحاتی مرتبط به کلمه کلیدی اصلی هستند. اصطلاحات مربوطه برای بهینه سازی کلمات کلیدی مفید هستند زیرا تعداد کلمات متن رو افزایش میده و سیگنال های اضافی به موتورهای جستجوی میفرستن و باعث رتبه بهتر پیج میشه.

بنابراین برای هر یک از صفحات وبسایت خود، کلمات کلیدی مرتبط پیدا کنید و چهار تا پنج کلمه برای ساپورت کلمه کلیدی اصلی استفاده کنید.  ساده ترین روش پیدا کردن کلمات کلیدی مربوطه، وارد کردن کلمه کلیدی اصلی در سرچ گوگل و انتخاب یکی از آنها از سرچ مربوطه هستش.

 

مرحله دوم: این چک لیست بهینه سازی کلمات کلیدی را دنبال کنید!

وقتی کلمه کلیدی اصلی و فرعی برای یک پیج را انتخاب کردید، محتوی را ایجاد کرده و پست را بهینه سازی کنید. از این چک لیست استفاده کنید تا مطمئن شوید از روشهای بهینه سازی کلمه کلیدی خاص در کل پیج استفاده میکنید:

 • کلمه کلیدی اصلی در عنوان صفحه بکار رود.
 • کلمه کلیدی اصلی در ابتدای عنوان بکار رود.
 • کلمه کلیدی اصلی حداقل در یک تیتر بکار رود.
 • کلمه کلیدی اصلی در اولین پاراگراف متن بکار رود.
 • محتوی بین 300 تا 1000 کلمه باشد.
 • میزان استفاده از کلمه کلیدی اصلی 2 درصد باشد.
 • کلمه کلیدی اصلی در انتهای پیج بکار رود.
 • هر کلمه کلیدی فرعی حداقل یکبار در متن بکار رود.
 • محتوی از عبارات سرچ معنایی استفاده کند که عنوان و کلمه کلیدی اصلی را دربر گیرد.
 • کلمه کلیدی اصلی در permalink بکار رود..
 • permalink کمتر از 128 حرف باشد.
 • کلمه کلیدی اصلی در عنوان متا باشد.
 • کلمه کلیدی اصلی در ابتدای متا بکار رود.
 • عنوان متا منحصر به فرد باشد و تکراری نباشد.
 • عنوان متا 66 حرف یا کمتر باشد
 • صفحه تنها یک متا تایتل داشته باشد.
 • کلمه کلیدی اصلی در توضیحات سئو متا بکار رود.
 • کلمه کلیدی اصلی در ابتدای توضیحات سئو متا بکار رود.
 • توضیحات متا 320 حرف یا کمتر باشد.
 • حداقل یک عکس در صفحه باشد.
 • کلمه کلیدی اصلی در آلت تگ عکس بکار رود.
 • کلمه کلیدی اصلی در اسم فایل یک عکس بکار رود.
 • لینک های داخلی از پیج های دیگر به چیج شما مرتبط به عنوان و یا کلمات کلیدی باشند .
 • لینک های داخلی پیج شما از کلمات کلیدی مورد نظر پیج شم استفاده کند.
 • لینک های خروجی در پیج داشته باشید.
 • لینک های خارجی به سایت هایی با کیفیت بالا داده شود.

 

مرحله 3: کار خود را بررسی کنید!

بهترین راه برای اینکه مطمئن شوید هیچ مرحله ای از این الگوی بهینه سازی  کلمه کلیدی رو از دست ندادین ، استفاده از ابزار keyword optimization هستش.

وقتی پست خود را انتشار دادین، آدرس URL پیج رو وارد کنین و آن کلمه کلیدی را در On-Page SEO Checker الکسا بررسی کنید. این ابزار وضعیت پیج شما رو بررسی میکنه و در هر مورد گزارشی ارائه میکنه.

در طول گزارش وضعیت سئو on page شما ، این ابزار لیستی از پیشنهادات رو بهتون میده تا ویژکی های سئو سایت خود را ارتقا ببخشید.

پیاده سازی تحقیقات کلمه کلیدی و بهینه سازی هر پیج در وبسایت شما ، شانس شما رو برای رتبه گیری افزایش میده و ترافیک بیشتری به سمت سایت شما جذب میکنه و مشتری بیشتری برای شما میاره.

هر بار که شما محتوی جدید در سایت خود انتشار میدین، از این الگوی بهینه سازی کلمات کلیدی برای موتور جستجو و خوانندگان خود استفاده کنین . و دوباره برگردین وکارهای خود رو بررسی کنین.به هیچ وجه بهینه سازی با ابزار الکسا رو برای پست های قبلی و جدید خود از دست ندین .

برای آسان ساختن هر چه بیشتر این روند، از ابزار  SEO Audit Tool ، On-Page SEO Checker، Keyword Difficulty Tool،  و market research tools در الکسا استفاده کنین

 

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :

با کد ملی دیوار چه کنیم؟