خانه / بلاگ / ۱۰ ابزار برتر برای اتوماسیون اینستاگرام

۱۰ ابزار برتر برای اتوماسیون اینستاگرام

در سال گذشته که بیش از ۱۰ پروژه انجام دادم، شاید بریخ از اونا ناموفق بوده ولی با این حال یک سری از آموخته های خودم رو از طریق تعیین مشکل، آزمایش با راه حل ها و بازخورد مشتری رو انتخاب و بازگو میکنم.

یکی از بزرگترین تجربیاتم اینه که ما زمان کمی برای کنار هم قرار دادن قطعات پازل داریم. به عبارت دیگه، زمان ارزشمند ترین دارایی ماست و صرف زمان بر روی فعالیت های غیر ROI، همه زحمات ما رو به هدر میده.

بنابراین من سعی کردم تا تمام سیستم های جدا از محصول اصلی مون رو خودکار کنم. از این طریق ما میتونستیم مشکلاتمون رو حل کنیم ضمن اینکه مزایای اون فعالیت های مکمل رو هم حفظ کنیم.

بازاریابی رسانه اجتماعی نخستین نمونه از یک چنل هستش که قطعا میتونه یه بازدهی سرمایه مثبت باشه ولی میتونه زمان زیادی از ما بگیره. هنوز معتقدم که باید یک نام تجاری آنلاین داشته باشیم ولی به نظرم تا حد ممکن باید کمترین زمان رو صرف اون قضیه کنیم. چون ممکنه بازدهی لازم رو نداشته باشه.

بـخوانـیم:  روش های سئو کلاه سفید!

پس به جای مبارزه با سیستم من سعی کردم تا حد ممکن ابزارهایی که در اختیار داشتم رو اتوماتیک سازی کنم. خوشبختانه گزینه های زیادی روی میزه! ۱۰ ابزار برتر برای اتوماسیون اینستاگرام رو در اینجا بهتون معرفی میکنیم:

۱٫SocialDrift  (رشد اینستاگرام شما رو خودکار میکنه)

social drift یک پلتفرم پیشرو برای خودکار سازی نمایش اینستاگرام شما هستش. اونا کاربرها رو هدف قرار میدن که شما باید با هشتگ، نام کاربری، لوکیشن، و سایر ابر داده ها فالو کنید تا افرادی رو پیدا کنید که شما رو فالو کنند. شما میتونین اهداف بیشتری رو برای مطابقت مخاطبین مورد نظرتون با استفاده از فیلترهای توصیفی مثل جنسیت و محبوبیت رو تعیین کنین.

10 ابزار برتر برای اتوماسیون اینستاگرام 1

 

۲٫ViralUpgrade (فالورهای اینستاگرام خود رو منفجر کنین)

ViralUpgrade یکی از بایدها برای دارنده هر برند تجاری هستش که از اینستاگرام برای گرفتن ترافیک بیشتر استفاده می کنند. وقتی ثبت نام کردین، با مدیر اکانت خودتون pair  بشین تا با سایر کاربران ارتباط برقرار کنین و شهرت برند خود رو افزایش بدین. اونا هم فیلترهای مختلفی دارند پس میتونین آمار دقیق جمعیت شناسی رو هدف قرار بدین. وقتی همه چیز رو تنظیم کردین، تنها کاری که باید بکنین اینه که ریلکس کنین و گزارش افزایش فالور هفتگی رو مشاهده کنین.

 

۳٫SocialEnvy  (تعداد فالو کننده های اینستاگرم خودتون رو افزایش بدین)

بیشتر شرکت های فالورهای تقلبی و لایک های تقلبی ارائه میدن که به درد پروفایل شما نمیخوره. Social Envy به شما کمک میکنه فالور واقعی بسازین. فالورهای ایسنتاگرامی که با مطلب شما ارتباط برقرا کنن. اونا این کار رو با هدف قرار دادن کاربرهای خاص انجام میدن که شما باید باهاشون تعامل داشته باشین تا شهرت برندتون زیاد بشه.

بـخوانـیم:  21 ابزار مانیتورینگ رسانه های اجتماعی برای کاربران وردپرس!

10 ابزار برتر برای اتوماسیون اینستاگرام 2

 

۴٫Social Sensational  (نمایش مشخصات اینستاگرام خود رو ببینید)

Social Sensational یک آژانس رشد هستش که به شما کمک میکنه دسترسی خود رو با ارائه یک استراتژی رشد اینستاگرامی، گسترش بدین. اونا به شما یک ادمین میدن که همراه با شما برای بهبود کمپین های تبلیغاتی تون کار میکنه ، در این صورت شا با مخاطب مورد نظرتون در تعامل خواهید بود. لازم نیست برای استفاده ازون چیزی نصب کنین.

 

۵٫Social Upgrade  (رشد واقعی از طریق کاربران واقعی)

بعد از پاسخ به چندین پرسش درباره برند تجاری خودتون، Social Upgrade  بهتون کمک میکنه تا تعداد فالو شونده های برند خود را با ارائه روش های سنتی ارتقا بدین. هیچ دانلود و یا تنظیمات پیچیده ای وجود نداره. مدیران رشد خودشون این کار رو انجام میذن. اونا بهتون کمک میکنن تا مخاطبان صنعت خود رو هدف قرار بدین.

10 ابزار برتر برای اتوماسیون اینستاگرام 3

 

۶٫ Socially Rich ( به سرعت ۱۰۰۰ فالور بگیرین)

ازونجایی که صدها میلیون فالور در اینستاگرام وجود داره، پیدا کردن مشتریان خودتون سخته. Socially Rich لیستی از کاربران مورد نظر شما رو ارائه میکنه. رقبا، سرمایه گذاران کوچک و برندهای شخصی از Socially Rich برای ارتباط با مشتری استفاده می کنند.

10 ابزار برتر برای اتوماسیون اینستاگرام 4

 

۷٫Relaxed Social ( از نظر اجتماعی معروف شوید)

Relaxed Social هر روز با صدها کاربر از طرف شما ارتباط برقرا می کنه. اونا مطمئن میشن که مردمی که شما رو فالو کردن به شما و محصول شما علاقه دارند. ازونجایی که اینا کاربرانی هستند که به محصول شما علاقه واقعی دارند، میزان تعامل شما در اجتماع افزایش پیدا  میکنه.

بـخوانـیم:  گام های اولیه سئو برای سایت تازه راه اندازی شده! (قسمت دوم)

10 ابزار برتر برای اتوماسیون اینستاگرام 5

 

۸٫Popamatic  (یک دستیار اینستاگرامی دریافت کنید)

Popamatic پروفایل اینستاگرام شما رو مدیریت می کنه . این دستیارها لایک واقعی  و فالور واقعی رو از طرف مشتریان اینستاگرامی میگیرن و مردم رو عاشق محصول شما خواهند کرد. اونا اداعا دارند کارشون مثل ایه که یک رسانه اجتماعی بزرگ بدون هیچ هزینه ای رو باهاشون تجربه خواهید کرد.

10 ابزار برتر برای اتوماسیون اینستاگرام 6

 

۹٫Social Growth (نرم افزار اتوماتیک رشد اینستاگرامی)

Social Growth با مخاطب موردنظر شما تعامل برقرار میکنه با هشتگ های قوی و لوکیشن. اونا از مدیران نرم افزار خود با بیش از ۱۱ هزار اکانت اینستاگرامی استفاده می کنند. Social Growth  راه حل های رشد پایدار، قابل اعتماد، امن رو ارائه می کنه تا به شما کمک کنه به اهداف اینستاگرامی خود برسین.

10 ابزار برتر برای اتوماسیون اینستاگرام 7

 

۱۰٫Robolike  (لایک کننده اینستاگرامی ساده)

Robolike به شما امکان میده، برچسب های مربوط به پروفایل خود  یا مخاطب مورد نظرتون رو تنظیم کنین. نرم افزار انها از طرف شما عکس ها و توئیت ها رو لایک میکنه. بعد از مدتی شما فالور واقعی دریافت می کنین و میزان فالو شونده ها هم افزایش پیدا می کنه.

10 ابزار برتر برای اتوماسیون اینستاگرام 8

سوالات متدوال

چگونه می توانیم به شما عتماد کنیم ؟

ایا مولتی سیم خودش سیم کارت دارد ؟

ایا دیوار با شماره مجاری کار می کند ؟

شما چه نرم افزار های برای دیوار دارید؟

کانال ویدیو واسپار

بیشتر در این مورد بخوانید : اینستاگرام

مطلب پیشنهادی

درباره ما بیشتر بدانید 17

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت واسپار با سرلوحه قرار دادن منطق واگذاری کارهای محوله در یک فرآیند مشخص و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *