تفاوت استراتژی سیندیکایی با سایر استراتژی های محتوی

بلاگ ,

شما زمان ، انرژی و منابع زیادی رو صرف ایجاد محتوی بلاگ عالی برای سایت خود می کنین. چرا میخواین بیشترین استفاده رو از ان محتوی داشته باشین؟ خوشبختانه، یک روشی وجود داره تا نتایج بیشتری از کارتون بگیرین و محتوی شما مخاطب، ترافیک و قابلیت سئو بیشتری خواهد داشت. به این روش میگن بلاگ سیندیکایی!

این روش به شما کمک میکنه استفاده بیشتری از محتوی ببرین. باعث میشه مخاطبای جدیدی رو جذب کنین ، ترافیک بیشتری داشته باشین، و سئو سایت رو قوی تر کنین.تفاوت استراتژی سیندیکایی با سایر استراتژی های محتوی رو یاد بگیرین:

بهترین روش برای راه اندازی استراتژی سیندیکایی

بهترین روش برای راه اندازی استراتژی سیندیکایی

سیندیکای محتوی چیست؟

سیندیکای محتوی روند انتشار محتوی در سایت هستش و بعد باز نشر همان محتوی در یک یا چند سایت دیگر که مربوط به مخاطب شماست.

به طور مثال ، میتونین یک پست پلاگی در سایت خود انتشار بدین و بعد یک یا دو هفته بعد ، در یک سایت دیگر همان محتوی رو انتشار بدین. پست دوم میتونه شبیه پست اصلی باشه با این تفاوت که عنوانش متفاوت هستش. به شما نسبت داده میشه و شامل یک لینکی میشه که به سایت شما داده مبشه.

 

مزایای استراتژی سیندیکایی محتوی

  • این استراتژی اعتبار برند شما رو بالا میبره، به طوری که میتونین در بیشتر نشریات صنعتی ظاهر بشین.
  • این استراتژی محتوی شما رو در اختیار مخاطب جدید قرار میده.
  • محتوی شما رو بازنویسی می کنه به طوری که بتونین بهترین استفاده رو از محتوی ببرین.
  • با ایجاد بک لینک های قوی برای وبسایت شما، سئو طولانی مدت رو قوی می کنه.
  • با هر بار کلیک مخاطب بر روی مقاله اصلی یا بازنشر شده، ترافیک رو به سایت شما برمیگردونه.

 

برای بدست آوردن این مزایا، باید روند سیندیکای محتوی رو تنظیم کنین که بهترین روش ها برای لینک دهی رو دنبال کنه، سایت مناسب رو هدف قرار بده، و بیشتری استفاده رو از محتوی بازنویسی شده ایجاد کنه. اگه شما این روش ها رو فالو نکنین ، سیندیکای بلاگ زیان بیشتری به بار می اورد.

خب بیاین نگاهی به تفاوت های این استراتژی، وبلاگ میهمان، و شبکه های سیندیکایی بندازیم:

 

سیندکای بلاگ در مقابل پست میهمان

یک استراتژی سیندیکایی مشابه وبلاگ میهمان هستش. در هر دو استراتژی ، شما محتوی ایجاد می کنین، و سایت های دیگری رو پیدا می کنین تا در اون محتوی خود رو انتشار بدین. اما کاملا مشابه نیستند.

  • در پست میهمان، یک پست بلاگی تنها در یک سایت وبلاگ میهمان نمایش داده میشه. این مطلب هرگز در سایت شما نمایش داده نمیشه. همچنین، یک پست میهمان گاهی محتوی اصلی هستش.
  • در سیندگای محتوی، یک پست بلاگی در سایت شما نمایش داده میشه. این مطلب در یک یا چند سایت دیگر هم تمایش داده میشه. برخلاف پست میهمان، محتوی سیندیگایی یک بخش از محتوی اصلی هستش که بازنشر داده میشه.

سیندگای بلاگ در مقابل شبکه های سیندیکایی

این دو استراتژ ی یک شباهت هایی دارند ولی در کل با هم متفاوتن.

سیندیکای محتوی شامل ایجاد رابطه با وبسایت های فردی و کار با اونها میشه تا محتوی شما رو بازنشر بدن. در این استراتژی ، وبسایت، محتوی شما رو بدون هیچ هزینه ای انتشار میده.

کار با شبکه های سیندیکایی شامل مشارکت با یک شرکت میشه که محتوی شما (گاهی به صورت یک عنوان یا عکس) در سایت سوم نمایش میده. محتوی تبلیغ شده منجر به یک پست بلاگی در سایت شما میشه  و بر اساس میزان کلیکی که تبلیغ شما دریافت میکنه، باید هزینه پرداخت کنین.

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :

با کد ملی دیوار چه کنیم؟