5 نکته رسانه اجتماعی برای بازاریابی محتوی

بلاگ ,

نویسندگان محتوی شبکه های اجتماعی رو به عنوان پیوندها دارای لینک در نظر گرفتند که کاربر رو به سمت محتوی میفرستد. در اینجا پنج تا از کارهایی که کاربران محتوی میتونن انجام بدن تا در شبکه های اجتماعی موفق بشن رو بهتون میگیم.5 نکته رسانه اجتماعی برای بازاریابی محتوی رو بخونین:

بازاریابی محتوی و رسانه های اجتماعی

بازاریابی محتوی و رسانه های اجتماعی

1.بازاریابی تاثیرگذار داشته باشید!

اگر روی تغییرات پلتفرم اجتماعی کنترل نداشته باشین، سریع به عقب برمیگردین.با تحقیقاتی که در اکانت اینستاگرام در فوربز با گدگزاری واژگان/مدل انجام شد، و یک موزیسین برای حمایت از فوربز به طور چشمگیری اکانت ها رو افزایش داد

البته فوربز به مورها و شیکرها یی که در کاور وجود داشتند، دسترسی داشتند. سازماندهی شما باید شبکه ای از تاثیرگذاران خاص خودش رو ایجاد کنه. اگر برای انجام آن به کمک نیاز دارین، گلیسون میگه باید با آژانس رسانه های اجتماعی داخلی خود تماس بگیرین.

 

2.یک استراتژی بنویسید!

گلیسون میگه همیشه از خودتون بپرسین” چرا دارم این کار رو در شبکه اجتماعی انجام میدم؟” “شما باید یک سری اهداف از پیش تعیین شده و طرحی برای رسیدن به آنها داشته باشین.”

اگه چیزی در برنامه نباشه، باید اول مطمئن بشین که آن کار ارزش اجرا شدن داره یا خیر؟ ROI چیست؟ آیا سازماندهی شما دارای اکانت های اجتماعی اضافی هستش که پیام رسانی شما رو مختل می کنه؟ اگر چنین است، دوباره ارزیابی کنید.

گلیسون میگه ” یک سازمانی که میخواد یک حساب توئیتر راه اندازی کنه، باید ان را از دیدگاه تجاری توجیه کند” “هدف چیست؟ پیام چیست؟ اگر متقاضیان نتونند به ان سوالات پاسخ دهند، دیگر زمان و منابع ارزشی ندارند.

این مسئله در مورد هر شبکه اجتماعی صدق میکنه نه فقط برای توئیتر..

3.داده ها را با دقت بررسی کنید!

گروه گلیسون، گزارشات ماهیان و هفتگی برای هر پلتفرم اجتماعی رو بررسی کردند.

او میگوید ” دسترسی به آنچه داده ها به شما می گوید، یکی از راههای ایجاد تعامل هستش. ” گروه گلیسون داده ها رو در فرمت ویدئویی ترجمه کردند  و متوجه اطلاعات جالبی درباره اکانت توئیتر شدند.

اگر کارکنانی ندارید که داده ها را به طور روزانه تجزیه تحلیل کنند، همه فعالیت های اجتماعی شما بیهوده خواهد بود. نه تنها این کار تعداد اکانت های شما رو افزایش میده بلکه زمان مفیدتری روی ایجاد محتوی میتونین صرف کنین.

 

4.خود را با تغییرات پلتفرم ها هماهنگ کنید!

در دسامبر برای مبارزه با  “اخبار جعلی” ، فیسبوک یک سیاست جدید بکار گرفت. کاربران دیگه نمیتونن سرفصل ها و تیتر موضوعاتی که بهشون لینک داده میشه رو تغییر بدن. روشهای عمومی بهبود مخاطب به یکباره منسوخ شد.

تیم گلیسون به سرعت یک تدبیر فنی در واکنش به این حرکت فیسبوک رو در نظر گرفت. آیا سازمان یا شرکت شما میتونه در یک شکه اجتماعی دائما در حال تغییر، پیشرفت چشمگیری داشته باشه؟

گلیسون میگه” ” اگه شما به سرعت همزمان با تغییرات اجتماعی، تغییر نکنینف به سرعت به عقب برمیگردین.

 

5.پلتفرم های اجتماعی را به عنوان یک مقصد در نظر بگیرید نه کانال های توزیع!

لینک کردن از پست های اجتماعی مفید هستش. ولی این روزها نکته اینه که چشم کاربر رو روی پلتفرم نگه دارید، در واقع خواننده های شما بیشتر وقت خودشون رو روی پلتفرم میگذرونن.

گلیسون میگه” کاربران به استفاده از کیبورد به ویژه در فیسبوک عادت کردند. هدف ما اینه که محتویی رو پست گنیم که کاربر انتظار دیدنش رو در فیسبوک، اینستاگرام و غیره داشته باشه. در واقع محتوی باید به طور دقیق سرپرستی بشه”

 

در تمامی موارد بالا ، هدف اینه که بازاریابان محتوی در شبکه های اجتماعی فعال تر و ماهر تر شوند و یا حداقل همگام با تغییرات اجتماعی تغییر کنند.

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :

با کد ملی دیوار چه کنیم؟