آنچه درباره SEM باید بدانید!

بلاگ ,

به پول و زمانی فکر کنید که برای جذب مخاطب به وبسایت خود صرف کرده اید.. اونا وقتی به سایت شما برسند چه چیزی در انتظارشونه؟ شما باید قانعشون کنین که سایت شما ارزش بازدید رو داره، بنابراین میتونن اطلاعاتی رو که به دنبالش هستن پیدا کنند. پیدا کردن اطلاعات در سایت شما آسونه؟ اصن اون اطلاعات در سایت شما هست؟ چیزی که میخوام بگم اینه که وبسایت باید برای بازدید کننده آماده باشه. باید همه چیز نوشته شده باشه، سازمان یافته باشه، و به گونه ای کد گذاری شده باشه که اطلاعات رو بتوان آسان پیدا کرد. در اینجا میخوایم در مورد کمپین های SEM، ابزار SEM و بازاریابی موتور جستجو PPC بهتون بگیم.. آنچه درباره SEM باید بدانید!

آنچه درباره SEM باید بدانید!

آنچه درباره SEM باید بدانید!

بازاریابی موتور جستجو (SEM)چیست؟

موتورهای جستجو به ویژه گوگل، در حال حاضر برای متخصصین بازاریابی یک مزیت به شمار میره. اما بازاریابی موتور جستجو چیست؟ و چه کاربردی داره؟ بازاریابی موتور جستجو به معنای ترویج وبسایت ها با افزایش دیده شدن در صفحه نتایج موتور جستجو (serp) هستش. روش های sem  شامل بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ، رتبه پولی، (تبلیغات متنی، بهینه سازی دارایی دیجیتال، و پرداخت هزینه ) میشه.

یک کمپین SEM به این دلیل کار می کنه که مردم وقتی کلمه کلیدی مورد علاقه شون رو در گوگل یا سایر موتروهای جستجو سرچ می کنند، خودشون رو واجد شرایط کنند. البته کلید در اینجا علاقه هستش پس در هر سرچی ، مصرف کننده به شما می گه که چی میخواد. نحوه ارائه یک تبلیغ هدفمند به آن مصرف کننده، وظیفه یک کمپین SEM هستش و تحت بازاریابی موتور جستجو PPC قرار میگیره.

 

لینک ، محتوی و رسانه های اجتماعی

بهینه سازی محتوی:

وقتی شما کلمه کلیدی رو سرچ می کنین، باید محتوی خود رو بر اساس اون کلمه کلیدی بهینه سازی کنین. بهینه سازی محتوی بدان معنی نیست که در هر فرصتی کلمات کلیدی را در متن انباشته کنین بلکه فرمول مشخصی داره و باید به تعداد مشخصی بر اساس تعداد کلمات متن از کلمه کلیدی استفاده بشه. در عوض کلمه کلیدی اولیه باید در عنوان و متا تگ وجود داشته باشه. یادتون باشه که هر یک بخش خاصی از محتوی رو نشون میدن که میتونه برای عبارات خاص بهینه سازی بشه و تبدیل صفحات وب شما رو بهبود ببخشه که بخش اصلی کمپین SEM هستش.

تجربه کاربر:

تجربه کاربر راه خوبی برای محک زدن این پرسش هستش که آیا کاربر میتونه اطلاعاتی رو که به دنبالش هست در سایت شما پیدا کنه یا خیر. به طور مثال اگر اونا بخوان خرید کنند و یا اطلاعاتی رو بدست بیارنپیدا کردن مطلب براشون کار آسونیه؟ اگر جواب منفی هستش، پس رتبه سرچ شما ممکنه پایین بیاد. ابزار SEM در کمپین های SEM به همین منظور و برای ساده پیدا کردن مطالب توسط بازدید کننده ارائه میشن.

آپیدیت کردن منظم بلاگ:

ثابت شده که این یکی از موثر ترین و مهم ترین ابزار SEM هستش.در به روز رسانی جدید گوگل ، یک متوسط رتبه بندی برای سایت ها در نظر گرفته شده که به طور منظم پست جدید انتشار میده. ساده ترین راه برای ترکیب آن با کمپین SEM از طریق افزودن وبلاگ صورت میگیره. اگه به طور منظم مقاله های مفید برای خواننده در سایت قرار بدین، اعتبارتون رو افزایش میدین و رتبه بهتری در سرچ میگیرین.

انتشار در مطبوعات:

انتشار در مطبوعات یه راه دیگری برای لینک سازی در سایت شما هستش و به طور گسترده ای در کمپین SEM استفاده میشه. این کمک میکنه برند شما بیشتر شناخته بشه. دو کلید برای این روش وجود دار: اول اینکه یک داستان قابل توجه برای نوشتن پیدا کنین و دوم اینکه در یک چنل خبری گسترده اون رو انتشار بدین.

 

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :