چگونه یک بازاریاب اجتماعی موفق باشیم!

بلاگ ,

برای اینکه بازاریاب موفقی باشیم، فقط کافی نیست که اسکرین شات ها رو از روی دسکتاپ پاک کنین و بوک مارک های خودتون رو مرتب کنین. باید فضا سازی کنین، ایده بدهید و اهداف خود در کسب و کارتون رو اولویت بندی کنین. در اینجا به 5 روش اشاره میکنیم که به شما میگه چگونه یک بازاریاب اجتماعی موفق باشیم!

 

1. لیست کارهای درست و غلطی که انجام داده اید را تهیه کنید!

با داده ها شروع کنین. نگاهی به فعالیت ها، میزان مشارکت ، رشد مخاطب و ترافیک وبسایت از پروفایل های اجتماعی شده در سال گذشته بندازین. ببینید کدام پست بیشترین مخاطب رو به خود جذب کرده.

یک لیست کامل و واضح از آنچه انجام داده اید فراهم کنید، و اینکه چطور این موفقیت ها رو در سال آینده تکرار کنید. لیستی از تجربیات خود و آنچه انجام نداده اید فراهم کنید. اینجوری یه لیست کامل از بایدها و نبایدها رو برای برنامه ریزی دارین.

2. از قبل برای آینده برنامه ریزی کنید!

برنامه ریزی رو از خیلی پیش تر انجام بدین. یک تقویم محتویی برای چند هفته آینده برنامه ریزی کنین. همیشه چند هفته جلوتر رو پیش بینی کنین و متغیرهایی برای محتویی که قراره در آینده انتشار بدین، تعیین کنین.

برنامه تون رو از چند هفته قبل بچینید و برای هر محتوی که هنوز آماده نشده و قراره منتظر بشه جای خالی بذارین.

3.بدانید دنبال چه چیزی هستید!

یک چارچوب اندازه گیری دقیق برای اهداف خود تعیین کنید. از روش OKR استفاده کنید و هر سه ماه آن را ارزیابی کنین و مطمئن بشین که با اهداف تجاری شما مربوط باشه.

4. یک قالب برای گزارش بسازید!

یک چارچوب برای گزارشات خود بسازید و آن را هر سه ماه تکرار کنید.

 

ما چیزی مشابه قالب اسلایدی رو پیشنهاد میکنیم ، و تا اندازه ای که لازم است اسلایدهای بیشتر برای نشان دادن تمامی داده ها استفاده کنین ، کمپین های موفقتون رو هایلایت کنین و توصیه ها و یافته های خود رو توضیح بدین.

5.به طور منظم گزارشات و کارهای خود را بررسی کنید!

اهداف و KPI شما معنایی نداره تا وقتی آنها را به طور منظم چک نکنین. این شما رو قادر میسازه تا بهینه سازی های لازم در طول مسیر انجام بدین . در غیر این صورت شما دسترسی به مرحله ارزیابی کمپین ندارین و متوجه میشین که با اشتباهات روزمره از مسیر درست خارج شدین.

اول از همه رویدادهای تکراری در تقویم خود را به طور هفتگی و ماهانه بررسی کنید. بعد از آن حداقل هر سه ماه یکبار جلسات را در تقویم قرار بدین تا در مورد پیشرفت کار، ROI و تجدید نظر درباره اولویت ها گفتگو کنید.

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :