نکات مهم درباره نویسندگی در سایت

بلاگ ,

برای جلب توجه کاربر و ماندن او در صفحه اصلی باید یه سری نکات رو در نویسندگی رعایت کنین. نکات مهم درباره نویسندگی در سایت وجود داره که به شما کمک میکنه یک نوشته جذاب ایجاد کنین و ترافیک وبسایت شما رو افزایش میده.

 

باید بدانید مخاطب شما دقیقا کیست!

اگر شما این نکته رو در نظر نگیرین، هیچ یک از نکات کپی رایت نمیتونه به بهبود رتبه صفحه اول شما کمک کنه. برای نوشتن یک محتوی مناسب و قانع کننده، باید اول مخاطب خودتون رو بشناسین.

تمام ویژگی های مخاطب خود رو تعریف کنین، در این صورت از افکار اونا آگاه میشین، و میفهمین به چه چیزی نیاز دارند، و چونه سرچ می کنند. محتوی شما باید متمرکز روی هدف، شفاف و برای مخاطب نوشته بشه.

برای به دست آوردن نگرشی درباره مخاطب از ابزار Site Overview الکسا استفاده کنین و اطلاعاتی درباره این به شما میده که چه کسی از سایت شما بازدید می کنه و رقبای وبسایت شما چه کسانی هستند. این ابزار یک نمودار با جزئیات کامل درباره مخاطب بهتون میده.

اطلاعات مهم را در ابتدا بنویسید!

یکی از مهم ترین نکات نویسندگی موفق، اینه که نکات مهم و ضروری رو در ابتدای مقاله بنویسین. خوانندگان خیلی سریع از روی مطالب رد میشن، پس شما وقت کمی دارین تا توجه اونا رو جلب کنین. در پاراگراف اول صفحه اصلی مطالب مهم تر رو بنویسین تا خواننده قبل از اسکرول کردن اونا رو ببینه.

 

کلماتی را به کار ببرید که مخاطب شما استفاده می کند!

برای ارتباط با مخاطب از کلماتی استفاده کنید که برای آنها آشنا باشد. یکی از مهمترین نکات درباره نویسندگی محتوی، اینه که اصطلاحات صنعتی و یا هر واژگانی که مخاطب نشناسد، ممنوع هستش. برای این نوع نوشتار باید از جملات مستقیم برای انجام کاری استفاده کنید مثل : اینجا ثبت نام کنید، از اینجا امتحان کنید و غیره. سعی کنید بیشتر روی مخاطب تمرکز کنید به جای اینکه از برند خود حرف بزنید.

 

فرمت مناسب برای متن انتخاب کنید!

یکی دیگر از نکات درباره نویسندگی محتوی ربطی به کلمات نداره بلکه به روشی که کلمات نشان داده میشن ، مربوط میشه. در یک نوشته خوب، فرمت متن به اندازه نویسندگی مهمه. قالب متن باید جوری باشه که اسکن و پیدا کردن مطالب برای خواننده رو آسون کنه. یک قالب بندی خوب باید ویژگی های زیر رو داشته باشه:

  • از لیست بولت استفاده کنید.
  • از جمله ها و پاراگراف های کوتاه استفاده کنید.
  • از ویژگی های بولد کردن و هایلایت استفاده کنید.
  • از نقل قول استفاده کنید.
  • از عنوان ها و زیر مجموعه ها استفاده کنید.

همین طور که میبینین منم در این صفحه از این ویژگی ها مثل بولد کردن، رنگی کردن، پاراگراف ها کوتاه و غیره استفاده کردم تا نظر خواننده رو بخود جلب کنم.

 

از عکس، تصاویر گرافیکی و فضای خالی استفاده کنید!

برای جلب توجه مخاطب همچنین باید از این ویژگی های تصویری هم استفاده کنید. بین مطالب فضای خالی بذارید، از آیکو ها، تصاویر، نمودار ها استفاده کنید تا چشم مخاطب از متن زیاد خسته نشه.

 

از جملات در زمان گذشته استفاده نکنید!

به منظور تشویق مخاطب برای ماندن در صفحه شما، از زمان حال برای گفتگو استفاده کنید و زمان گذشته را بکار نبرید. جملات حال مستقیم تر هستند ، فهم آن آسان تر هستش و دقیق تر. بنابراین بهتر میتونه با مخاطب رابطه برقرار کنه.

 

پایان خوبی برای متن بنویسید!

اگر میخواین محتوی موثر واقع بشه و بتونه ترافیک بیشتری رو به سایت شما بیاره، باید در ابتدا و انتهای مقاله به صورت مفید و موثر با مخاطب سخن بگین. پس قبل از اتمام نوشته این استراتژی ها رو بکار بگیرین:

  • به مخاطب بگین که در چه صورتی دسترسی او به مطالب محدود میشه.
  • مخاطب رو تشویق کنین که هر چه سریع تر از شما خرید کنه و گرنه  تا فلان تاریخ مهلتش به پایان میرسه.
  • در آخر به کاربر بگین که در صورت تمایل چطور میتونه با شما تماس بگیره و اطلاعات کامل تری دریافت کنه.

محتوی سئو شما نباید به یکباره به پایان برسه  و باید مطمئن بشین که از نظر سئو برای موتروهای جستجو، تلاش های لازم رو انجام دادین. برای شناسایی سریع اشتباهات خود از On-Page SEO Checker استفاده کنید. آدرس URL پیج خودتون رو وارد کنین و به شما پیشنهادهایی برای بهبود رتبه پیج شما رو میده.

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :

با کد ملی دیوار چه کنیم؟