خانه / بلاگ / مطلب خوب پادشاه سئو

مطلب خوب پادشاه سئو

مسئله این است که یک سایت می خواهد خدمات و یا محصولاتش را به کاربران عرضه کند و کاربران را به مشتری خود تبدیل کند. پس باید کاربرانی که به سایت مراجعه می کنند را افزایش دهد تا تعداد مشتری ها و در نتیجه تعداد فروش خود را بالا ببرد.

خوب این قضیه را می شود به یک مغازه تشبیه کرد. شما اگر تبلیغاتی زیادی انجام بدهید و مشتری به مغازه مراجعه کند اما نتواند محصولات را ببیند و یا خدمات را درست درک نکند هیچ فایده ای ندارد و مشتری با آنکه به مغازه مراجعه کرده اما باز هم خریدی انجام نمی دهد. پس تبلیغات جوابِ کاملِ مسئله نیست. اما از طرفی دیگر، اگر مغازه ای ویترینِ بسیار خوبی داشته باشد و محصولاتش را به بهترین شکل نمایش دهد اما در یکی از کوچه های خلوت باشد چه؟ او هم باز فروش نخواهد داشت، این مطلب بیانگرِ اهمیت تبلیغات است. پس کارِ درست این است که شما در مغازه محصولات را به بهترین شکل عرضه کنید، ویترینِ خوبی داشته باشید و همچنین تبلیغات خوبی هم برای آن انجام دهید. الآن شما کاملا متوجه شدید که کیفیت محصول اصلِ کلیدی هست.

تا اینجا مشخص شد که جایگاه تبلیغات سئو در ردیفِ دوم است و کیفیت محصولات در ردیف اول. اما باز یک سوال دیگر، اگر مغازه ای در بهترین مکان (مثلا در یک مرکز خریدِ مطرح وشلوغ) باشد اما کیفیت محصولاتش خوب نباشد، آیا باز می تواند در فروش موفق شود؟ آیا امکان افزایش میزان فروش را می تواند داشته باشد؟ مسلما خیر!

تا اینجا مشخص شد که هدفِ یک سایت چیست و اولویت های کارهایی که باید برای افزایش فروش و افزایش مخاطب انجام دهد چیست. یک سایت بر پایه ی صفحاتی که دارد بنا شده و صفحات بر پایه متن ها استوار است. پس اصلِ اصلِ اصلِ کاری که در ردیفِ اول فعالیت سایت قرار دارد تولیدِ محتوای خوب است، وقتی شما یک محتوای خوب را تولید کنید، می توانید با تبلیغات سئو و یا کارهای تکمیلیِ سئو بازخورد قابل قبولی را در اینترنت برای سایت اخذ کنید.

بله، محتوا چیزی بیشتر از یک متن است. شما برای اینکه متن جذابی برای مخاطب داشته باشید می بایست کارهای تکمیلی انجام دهدید تا هم موتورهای جستجو بتواند آن را خوب متوجه شود و هم کاربرانی بتوانند راحت تر مطلب شما را متوجه شوند.
ما به زودی مقاله ی دیگری را در این خصوص خدمتتان ارائه خواهیم داد.

سوالات متدوال

چگونه می توانیم به شما عتماد کنیم ؟

ایا مولتی سیم خودش سیم کارت دارد ؟

ایا دیوار با شماره مجاری کار می کند ؟

شما چه نرم افزار های برای دیوار دارید؟

بیشتر در این مورد بخوانید : سئو

مطلب پیشنهادی

تبلیغ در واتساپ ارزون، با بازخورد بالا

یک روش تبلیغ ارزون برای کسایی که میخوان مشتری بیشتری داشته باشن! (ارسال انبوه پیام در واتساپ)

روش‌های مختلفی برای انجام تبلیغات وجود داره از بهترین، پربازده ترین، ارزان ترین و راحت ترین آن ها ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتساپ است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *