14 نوع ایده ی محتوای تصویری در اینستاگرام!

بلاگ ,

اینستاگرام خود را یک پلتفرم بصری الهام بخش میداند و بهترین روش برای الهام بخشی استفاده از داستان های تصویری است.

در اینستاگرام بهترین قصه گویی ها آن هایی هستند که کوتاه و جذاب باشند و این به هدف و ارزش برند بستگی دارد. چه از اینستاگرام برای اکانت شخصی و چه برای شرکت استفاده می کنید، باید حضوری پررنگ و مؤثر داشته باشید تا مورد توجه قرار بگیرید.

پیش تر در مطلب ۱۳ نکته اینستاگرامی که سئو شما را بهبود میبخشد! نکاتی را برای بهبود سئو و افزایش بازدید پیجتان به شما معرفی کردیم.
اکنون قصد داریم در این مطلب 14 نوع شیوه ی تولید محتوا و داستان سرایی در اینستاگرام را به شما معرفی کنیم.

داستان سرایی خوب و منسجم تصویری، چیزیست که از محتوا های آنلاین استفاده می کند. اگه میخواهید توجه مردم را جلب کنید و مخاطبینی داشته باشید که برای مطالب شما مشتاق باشند، باید از روش های اثبات شده استفاده کنید و همچنین برای بیان داستان خود خلاق باشید.

محتوای تصویری در اینستاگرام

بازاریابی در مورد چیزهایی که میسازید نیست، بلکه در واقع داستانهاییست که تعریف میکنید.

برای اینکه داستان های خود را به شکل شایسته ای در اینستاگرام به نمایش بگذارید، لازم است مزایای آن را یاد بگیرید و از روش های اثبات شده استفاده کنید.

در اینجا نمونه هایی از برندهایی که قدرت محتوای تصویری خوبی در اینستاگرام دارند را به شما معرفی می کنیم. پس با 14 نوع محتوای تصویری در اینستاگرام! با ما همراه باشید.

1- تاریخ جذاب

یک داستان جذاب تاریخی میتواند توجه مخاطب را جلب کند. در این مثال شفاف، شما داستان رقابت تاریخی بین دو برند ایتالیایی لامبورگینی و فراری رو خواهید دید که مطمئنم طرفداران این ماشین های مسابقه ازش خبر ندارند.

سال ۱۹۵۸، فروچیو لامبورگینی صاحب یک دستگاه فراری 250GT شد که مشکلات فنی، از جمله سختی کلاچ و صدای ناهنجار پیشرانه داشت. در آن زمان، خدمات پس از فروش فراری ضعیف بود و مکانیک‌های محلی هم از تعمیر خودروهای گران‌قیمت این برند ناتوان بودند. پس فروچیو لامبورگینی به انزو فراری نامه‌ای نوشت و از مشکلات مدل 250GT شکایت کرد. انزو در پاسخ نامه عنوان کرده بود که یک تولیدکننده‌ی تراکتور، حق ندارد در مورد تولید ماشین‌های اسپرت حرف بزند.

بعضی مورخان بر این باورند که سخن تحقیرآمیز انزو فراری مشوق فروچیو لامبورگینی شد تا با تأسیس یک شرکت خودروسازی، رقیبی برای فراری بسازد. از سویی دیگر، اوایل دهه‌ی ۶۰ میلادی، لامبورگینی به واسطه‌ی ثروت قابل‌توجه و توانایی فنی، به‌دنبال تأسیس کارخانه‌ی ساخت هلیکوپتر هم بود؛ اما با مخالفت شدید نهادهای دولتی و نظامی ایتالیا مواجه شد. به هر صورت، می‌توان نتیجه گرفت که فروچیو از دیرباز به ساخت خودروهای اسپرت مطابق سلیقه و استانداردی که در ذهن داشت، علاقه‌مند بود.

تاریخ جذاب لامبورگینی و فراری اینستاگرام

تاریخ جذاب لامبورگینی و فراری

2- محتوای ایجاد شده توسط کاربر

بگذارید کاربر بخشی از وظایف شما را به عهده بگیرد و از هشتگ ایجاد شده توسط او برای برند خود استفاده کنید. سپس میتوانید محتوی بزرگترین طرفدار خود را در اکانت اینستاگرامتان پست کنید. Hershel Supply به طور منظم بهترین عکس ها از مسافرت مشتریان خود را پست می کند و از بقیه میخواهد که برای عکس هایشان از هشتگ #WellTravelled استفاده کنند.

داستان محتوی ایجاد شده توسط کاربر اینستاگرام

محتوی ایجاد شده توسط کاربران اینستاگرام

3- کمک به مردم

وقتی مردم به سازمان های اجتماعی کمک میکنند، دوست دارند مطمئن شوند که کمک های آن ها برای هزینه های دولت هدر نمیرود. Charity Water کار فوق العاده ای انجام داده او با شفاف سازی و تعریف داستان جوامعی که از آب تمیز بهره مند میشوند توانسته است اعتماد مخاطبین را جلب کند. شما نیز نشان بدهید که چه نقش مهمی در بهبود دنیا انجام میدهید و چه چیزی به ارزش های جامعه اضافه می کنید.

داستان کمک به مردم اینستاگرام

کمک به مردم

4- رهبری تیم

برندهای خوب یک رهبری عالی پشتشان دارند. Apolis که به معنای شهروند جهانی هستش، یک برند سبک زندگی اجتماعی هستش که جوامع سراسر جهان را تغذیه می کند. در اینجا آن ها داستان ملاقات های هفتگی خود را بازگو میکنند که رهبر تیم، این برنامه هفتگی را تنظیم می کند.

داستان رهبری تیم اینستاگرام

رهبری تیم

5- کارمندان شاد

امروزه یک جنگ جهانی برای استعداد یابی وجود دارد و بهترین برندها بهترین چهره از تیم خود و تمام تفریحات هفتگی را نشان میدهند. نمایش خودتان و یا کارمندان شرکت روشی عالی برای نشان دادن تصویری عالی به کار شما میباشد. این کار به شما کمک میکند تا با فالورهای خودتان ارتباط خوبی برقرار کنید.

داستان کارمندان شاد اینستاگرام

کارمندان شاد

6- پشت صحنه

Fitplan یک برند تناسب اندام است که برنامه های تمرینی از بهترین ورزشکاران را نشان میدهد. این برند بهترین شات های پشت صحنه از تیمش را به نمایش میگذارد. این شات های جذاب تیمی از برنامه تمرینی superstar Michelle Lewin، نمونه خوبی از داستان سرایی بصری هستش.

استفاده از تصاویر پشت صحنه و به اشتراک گذاشتن آن ها باعث میشود تا مخاطب حس نزدیکی بیشتری با شما و کار شما داشته باشد. در نتیجه شما را آگاهانه دنبال خواهد کرد.

داستان پشت صحنه اینستاگرام

پشت صحنه

7- جایزه دادن به طرفداران واقعی

AirBNB بهترین روش برای جایزه دادن به مشتریان خود را در پیش گرفته که باعث پیشرفت در کارشان شده است. بزرگترین طرفداران شما میتوانند بزرگترین مبلغان برند شما هم باشند پس با هدیه دادن، به آن ها انگیزه بدهید. با هدیه دادن به اینفلوئسر ها و بلاگرها میتوانید پیشرفت زیادی کنید.

داستان جایزه دادن به طرفداران واقعی اینستاگرام

جایزه دادن به طرفداران واقعی

8- پیشواز یک محصول یا یک واقعه رفتن

یک هفته پیش از  آغاز هفته اسکی در دریاچه لوئیز،  Travel Alberta یک تصویر جنجال بر انگیز منتشر کرد تا افراد را هیجان زده کند. او با این کار، بهترین افتتاحیه برای اسکی را رقم زد.
شما نیز با پیشاپیش پرداختن به موضوعی میتوانید نظر مخاطبتان را به محصول و یا کار آینده تان جلب کنید.

داستان پیش بینی اینستاگرام

پیش بینی

9- استفاده از هشتگ ها و موضوعات ترند شده

از مزایای هشتگ ها استفاده کنین و داستان خود را ارسال کنید. نظرات خود را در زمان مناسب و در رویدادهای بزرگ روز ارسال کنید و در اینستاگرام به بحث با افرادی که کامنت میگذارند بپردازید.

داستان ایجاد بحث در مناسبت ها اینستاگرام

ایجاد بحث در مناسبت ها

10- گالری عکس

کلکسیون عکس به شما امکان میدهد تا یک نمایش بصری قوی از اهداف و ارزش های برندتان نشان دهید. این کار باعث میشود تا مخاطب بهتر با شما و برندتان ارتباط برقرار کند و  در نتیجه از دنبال کنندگان فعال شما خواهد بود.

داستان گالری عکس اینستاگرام

گالری عکس

11- محصولات شما

یک روش قاطعانه برای بیان داستان برند شما ، استفاده از عکس افرادیست که از محصول و خدمات شما در دنیای واقعی استفاده کردند. نمایش تجربه مردم از محصول شما و احساس آن ها از محصولاتتان میتواند تاثیر گذار باشد. حتی میتوانید نشان بدهید که محصول شما چطور آماده میشود و از چه روش های خلاقانه ای برای طراحی آن استفاده می کنید. اما یادتان باشد که هیچوقت از فوتو فن خاصتان رونمایی نکنید! بگذارید چیزهایی پنهان بماند.

داستان محصولات شما اینستاگرام

محصولات شما

12- سلفی های یهویی

من طرفدار سلفی نیستم ولی به نظرم هر اکانت اینستاگرام باید یه سری سلفی گروهی یا شخصی داشته باشه. روش های سلفی رو از استادانی مثل کیم کارداشیان و کیلی جنر یاد بگیرین.

داستان سلفی های یهویی اینستاگرام

سلفی های یهویی

13- نقل قول های الهام بخش

اینستاگرام خود را یک پلتفرم بصری الهام بخش میداند و عوامل بسیار کمی پیدا میشوند که بتوانند به خوبیِ نقل قول، الهام بخش باشند.
از تصاویر خلاقانه تاریخی و یا حتی مدرن استفاده کنید که به شما الهام ببخشد و نقل قولی انتخاب کنید که ارزش های برند شما را نشان دهد. Arvin Lal نه تنها استاد ارائه نقل قول است، بلکه از یک کپشن طولانی استفاده می کند و مستقیماً با مخاطب حرف میزند که میتواند الهام بخش باشد.

داستان نقل قول های الهام بخش اینستاگرام

نقل قول های الهام بخش

14- داستان سرایی ویدئویی

من طرفدار برقراری ارتباط تصویری با مخاطب هستم. یک داستان کوتاه و سریع از تجارب خود و اینکه چگونه برند شما ایجاد شد را تعریف کنید. این یک راه عالی برای جذب مخاطب است  که باعث میشود مخاطب بخواهد درباره ی شما بیشتر بداند. Sophia Silva یک نمونه ی خوب از افرادیست که تجربیاتش را به اشتراک میگذارد.

داستان سرایی ویدئویی اینستاگرام

داستان سرایی ویدئویی

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :

با کد ملی دیوار چه کنیم؟