چگونه یک صفحه از سایت را حذف کنیم!

بلاگ ,

هرگاه که یک پیج یا پست رو از سایتتون پاک میکنین، یک یا چند URL رو نیز حذب می کنین. آن آدرس URL قدیمی ، زمانی که بازدید بشه، خطای ‘404 not found’ رو نشون میده، که نکته خوبی برای گوگل و کاربرهای شما نیست. خب آیا شما به دنبال چنین اشتباهی هستین؟ شما میتونین اون صفحه پاک شده رو به صفحه دیگری ریدایرکت کنین. و یا اگر میخواین به طور کلی اون پیج رو از سایت پاک کنین، خطای 410 میتونه ایده بهتری باشه. در اینجا گزینه های روی میز و نحوه اجراسازی اونا رو بهتون میگیم.چگونه یک صفحه از سایت را حذف کنیم!

 

میدونستین پلاگین Yoast SEO Premiumیک مدیر ریدایرکت داره که پست های پاک شده رو به سرعت ریدایرکت میکنه! امتحانش کنین.

حذف پیج از سایت

حذف پیج از سایت

تغییر مسیر و یا حذف یک صفحه به طور کلی!

اولین کاری که باید انجام بدین، اینه که ببینین اون محتوی حذف شده در جای دیگری از سایتتون هست یا خیر! به این فکر کنید: که آیا اگر من روی پیجی از سایت شما کلیک کردم، صفحه دیگری با اطلاعات مورد نظر من در سایت شما هست یا خیر. اگر جواب مثبت هستش، شما میتونین پیج پاک شده رو به پیج جایگزین تغییر مسیر بدین یا ریدایرکت کنین.

به طور کلی بهتره حتی اگه پیج بازدید کننده های کمی داره، در صورت حذف به پیجی دیگر ریدایرکت بشه. چرا که بدترین اتفاق برای سایت اینه که کاربر به پیج “content not found” برخورد کنه.

یک ریدایرکت ایجاد کنید!

ریدایرکت انواع مختلفی داره ولی 301 redirect یک تغییر مسیر پایدار هستش و این همون چیزی که شما وقتی پیجی رو حذف می کنین باید برای ریدایرکت دادن ازش استفاده کنین. استفاده از ریدایرکت 310 باعث میشه گوکل و موتورهای جستجو، ارزش URL قدیمی رو به URL جدید ریدایرکت شده بدن.

محتوی را به طور کامل پاک کنید!

اگر هیچ پیج جایگزینی با آن اطلاعات در سایتتون ندارین، باید از خودتون بپرسین، بهتره پاکش کنم، یا نگهش دارم و بهبودش بدم. ولی اگه مطمئن هستین، میخواین حذفش کنین از هدر ‘410 content deleted’ استفاده کنین.

هدر های 404 و 410 HTTP

تفاوت بین هدر 404 و 410 ساده هستش. 404 یعنی محتوا پیدا نشد، و 410 یعنی محتوی حذف شده . اگر یک آدرس Url  به 410 بره، گوگل میفهمه که شما به یه منظوری یک پیجی رو پاک کردین و باید هر چه زودتر اون ادرس URL رو از ایندکس هاش حذف کنه.

پلاگین Yoast SEO Premium برای وردپرس یک ماژول ریدایرکت داره که توسط اون میتونین هدر 410 رو تنظیم کنین. redirects manager یک ابزار عالی برای کار با ریدایرکت هستش، به طور خودکار از شما میپرسه میخواین با URL حذف شده چکار کنین. میخواین حذفش کنین یا تغییرش بدین. شما میتونین هر نوع ریدایرکت رو تنظیم کنین و حتی به گوگل سرچ کنسول وصل میشه، بنابراین میتونین مستقیما خطاها رو از وردپرس پاک کنین. مشکل هدر 410 اینه که ساپورت گوگل ناقص انجام میشه.

چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
چنانچه در دیدن ویدیو بالا مشکل دارید آنرا از اینجا دانلود کنید -------------------------------------
سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir و اسم سایت ما را را سرچ نمایید(vasepar.com)

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم (از 1396 )که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

 

 

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :

با کد ملی دیوار چه کنیم؟