6 روش برای جلوگیری از کامنت های اسپم در وردپرس!

بلاگ ,

در اینجا روش های برای متوقف ساختن کامنت های اسپم در وبسایت شما ارائه می کنیم. شما میتونین این روش ها رو امتحان کنین یا اونایی که با نیازتون همخوانی داره رو انتخاب کنین. 6 روش برای جلوگیری از کامنت های اسپم در وردپرس! با ما همراه باشین:

 

1.تعداد لینک های هر پست را کاهش دهید!

بیشتر کامنت های اسپم طراحی شدن تا لینک هایی به بخش کامنت شما اضافه کنن و کاربر رو وسوسه کنن تا روی اون کلیک کنه. بنابراین یک روش برای مبارزه با هرزنامه ها (اسپم)، اجازه لینک کمتری در کامنت ها هستش. بازدیدکنندگان قانونی نیز از لینک گذاشتن زیاد منع میشن.

از داشبورد وردپرس خود میتونین این مسیر رو برین: Settings → Discussion و تغییر ایجاد کنین. به دنبال بخشComment Moderation بگردین. در این بخش میتونین تصمیم بگیرین چندتا لینک برای هر کامنت بذارین. حتی میتونین این عدد رو به صفر برسونین تا اصلا توی امکان لینک گذاشتن نباشه.

کاهش لینک های کامنت

کاهش لینک های کامنت

2.یه سری کلمات لیست سیاه ایجاد کنید!

خیلی از کامنت های اسپم کلمات کلیدی قابل شناسایی زیادی دارن. در این صورت میتونین این کلمات رو تشخیص بدین و نذارین در وبسایتتون نمایش داده بشه. میتونین لیست سیاه ایجاد کنین و سایت شما هر کامنتی که شامل اونا بشه رو رد کنه.

برای انجام اینکار به قسمت Settings → Discussion در داشبورد وردپرس برین و بخشComment Blacklist رو پیدا کنین.

ایجاد لیست سیاه در ورد پرس

ایجاد لیست سیاه در ورد پرس

 

اینجا شما میتونین لیست کلماتتون رو وارد کنین. وقتی هر کامنتی که شامل یکی از این کلمات باشه، مستقیم به زباله دان میره. البته مهمه که کلمات لیست سیاه رو با دقت انتخاب کنین که کامنت پوسترهای قانونی رو حذف نکنین.

3.امتیازات کامنت رو برای کاربران ثبت نامی محدود کنید!

هدف بیشتر اسپمر ها اینه که پست ها و پیج های زیادی رو کامنت بذارن. این یعنی وقتی به هدفشون برسن، به سراغ پیج بعدی میرن.

شما میتونین این کار رو با محدود کردن امتیازات کامنت انجام بدین و فقط اون دسته از افرادی که در سایت شما ثبت نام کردند اجازه کامنت داشته باشن. این کار مانع اضافی بین اسپمر ها و بخش کامنت شما قرار میده. به عنوان یک مزایای جانبی ، بازدیدکنندگان رو تشویق میکنه برای یک اکانت یا عضویت ثبت نام کنن.

این انتخاب در بخش Settings → Discussion  در وردپرس در دسترسه که اون رو زیر ther comment settings پیدا خواهید کرد.

 

امکان کامنت برای کاربران ثبت نامی

امکان کامنت برای کاربران ثبت نامی

این Users must be registered and logged in to comment رو تیک بزنین و تغییرات رو ذخیره کنین.

4.یک سیستم نظارتی بر کامنت ایجاد کنید!

به طور خلاصه، نظارت کامنت یعنی وقتی میخواین یه نفر قبل از انتشار داده شدن کامنت ها اونا رو بررسی و تایید کنه. اگه زمان این کار رو داشته باشین، این میتونه استراتژی هوشمندانه ای باشه.

در وردپرس، میتونین سیستم نظارتی کامنت رو به اسونی فعال کنین. پس به قسمت Settings → Discussion برین و بخشBefore a comment appears رو بررسی کنین:

 

با انتخاب Comment must be manually approved، هر کامنت در سایت شما PEND میشه تا شما اون رو بررسی کنین. شما میتونین هر یک بررسی کنین  و تصمیم بگیرین که اون رو بندازین توی زباله دان یا خیر.

5. از یک پلاگین آنتی اسپم استفاده کنید!

این پلاگین یک روش عالی برای متوقف ساختن کامنت های اسپم هستش و میتونه کامنت های خوب و بد رو از هم جدا کنه. میتونین افزونه AKSIM رو نصب کنین.

پلاگین aksim

پلاگین aksim

این پلاگین ضد اسپم به یک دیتابیس آنتی اسپم وصله، اینجوری کامنت های اسپم و مشکل ساز رو تشخیص میده و اونا رو فیلتر میکنه.

6.از یک سیستم کامنت جدید استفاده کنید!

این روش برای همه سایت ها جواب نمیده ولی برخی سیستم های کامنت سوم شخص مثل Disqus میتونه بیشتر اسپم ها رو حذف کنه. یک راه دیگر استفاده از کامنت های فیسبوک برای سایت شما هستش.

سوالات متدوال

ببینید ما نماد الکترونیک داریم . نماد الکترونیک یک مرجع رسمی از طرف وزارت صنایع ومعادن که اصالت ما و صلاحیت های افراد را در شبکه مجازی برسی می نماید و
شما اطلاعات بیشتر را با سرچ

در گوگل پیدا کرده و یا به سایت ای نماد سر بزنید enamad.ir

ما اولین شرکت ارائه دهنده نرم افزار و راه کار برای سایت دیوار بودیم که سرلوحه کاری ما گارانتی خدمات چه در خرید چه در نصب چه در استفاده , و خوشبختانه از شروع فعالیت مان تا کنون هیچ مورد شکایتی نداشتیم

اینماد واسپار را از پایین سایت چک کنید

خیر فرض بر اینه که شما تعداد زیادی سیم کارت دارید و می خواهید با ان ها اگهی بزنید بجای استفاده از گوشی و… مولتی سیم کارت استفاده می شود و همه

سیم کارت هایتان وارد دیوار شده برای همیشه در یکجا دارید

خیر دیوار به هیچ عنوان شماره مجازی قبول نمی کند فقط شماره موبایل قبول می کند

مولتی سیم کارت : کنار هم قراردادن تمامی سیم کارت ها وارد دیوار شده در یک پنل

 

تی اسپین : تولید متن عیر تکراری و زیبا  برای اگهی

 

انالیز : شناسایی نحوه سرچ و جستجوی مشتریها در دیوار و  ، زدن آگهی با معکوس کردن این فرمول برای گرفتن بازدید بیشتر و فروش بهتر

 

 تمام شهرها : شما به جای اینکه در دیوار جستجو کنید و تک تک شهر ها را عوض کنید گزینه همه شهرها مثل شیپور به دیوار اضافه شده است

 

ربات ارسال اگهی (fastrobot): این ربات برای ارسال اگهی به صورت اتوماتیک در دیواره و از ای پی ای دیوار استفاده می کند و در ساعت می تونه 600 تا اگهی ارسال کند

 

و بدلی عدم استفاده از موس کی بورد سیستم را اشغال نمی کند

 

ربات استخراج شماره دیوار: برای استخراج شماره از دیوار می باشد

نظرات :
هیچ دیدگاهی وجود ندارد شما اولین نفر باشید
ارسال نظر :